9021-och, wow!Tiffani Thiessen Tento týždeň predviedla svoje závideniahodné telo na Instagrame, čím dokázala, že zo svojich dní „Saved By The Bell“ takmer nezostarla.

chce Bruce byť opäť mužom

48-ročná herečka zverejnila na Instagrame fotografiu v čiernych jednodielnych plavkách, na ktorej je na pláži obklopenej skalami v meste Mendocino v Kalifornii.

„Keď ťa prichytia, ako sa snažíš nájsť miesto na cikanie,“ zavtipkovala vo svojom popise.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tiffani Thiessen (@tiffanithiessen)Tiffaniho nohy vyzerali tónované a opálené, keď pózovala v leteckých slnečných okuliaroch s klobúkom v ruke.

1,7 milióna sledovateľov na Instagrame hviezdy „Beverly Hills, 90210“ žaslo nad jej vzhľadom.

Hviezda 'The Office' Angela Kinsey povedala: 'Vyzeráš [oheň].' Herečka Elizabeth Berkley z filmu „Saved By The Bell“ od Tiffaniho komentovala emotikony ohňa.

Jeden fanúšik to komentoval: 'AHOJ. Neuvedomil som si, že robia novú sériu Baywatch!!!!'

Image Tlačová agentúra/NurPhoto/Shutterstock

Tiffani už predtým hovorila o svojom tele a fitness rutine.

'Vždy som bol niekto, kto nerád robí to isté každý deň, takže rád svoje tréningy mením. V pondelok, stredu a piatok cvičím silový tréning a hodiny HIIT a potom v utorok cvičím pilates na podložkách.' a vo štvrtok. Cez víkendy zvyčajne chodím na túry. V Kalifornii máme také skvelé túry,“ povedala raz pre Self.

Dodala: „Mám tiež pelotón a ten som na začiatku pandémie veľmi využívala. Chýbalo mi však mať toto spojenie so skutočnými ľuďmi, takže keďže sa veci začínajú otvárať, vrátila som sa do súkromnej telocvične. '