Gene David Fischer je oficiálne 1 - a jeho mama, Amy Schumer , si nemohla pomôcť a nepodelila sa s novinkami v textovej správe svojim fanúšikom.

@ amyschumer / Instagram

„Veľa lásky sa vysiela do vašej cesty,“ napísala Amy prostredníctvom komunity v nedeľu 10. mája. „Tu oslavujeme prvé genové narodenie!“

Komiks pripojil fotografiu koruny (a novo premenovaná ) narodeninový chlapec, ktorý si s ňou a jej manželom Chrisom Fischerom užíva trochu kvalitného času zameraného na hračky na podlahe.

Ona tiež zdieľané láskavá správa pre zosnulú matku jej manžela a menovca Genea, ktorá sa na Instagrame píše: „Šťastný deň matiek pôvodnému Genovi (Jean) Fischerovi. Nikdy som sa s tebou nestretol, ale milujem ťa. Ďakujeme, že si tohto malého chlapca priviedol na svet. “

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Šťastný deň matiek pôvodnému Gene (Jean) Fischerovi. Nikdy som sa s tebou nestretol, ale milujem ťa. Ďakujeme, že ste tohto malého chlapca priviedli na svetPríspevok zdieľaný používateľom @ amuschumous 10. mája 2020 o 13:02 PDT

Medzitým majú Amy a Chris premiéru svojej prvej šou pre Food Network - “ Amy Schumer Učí sa variť - v pondelok.

Séria predstavuje Chrisove kuchárske schopnosti, keď spolu s Amy karanténujú s Gene u nich doma vo vinici Marthy.

Napriek titulu, upútavka naznačuje, že začínajúce kuchárske vzdelanie Amy prichádza s veľkorysou stránkou koktailov, ktoré sú zjavne jej špecializáciou. Chris, profesionálny kuchár, ktorý predtým viedol svoju rodinnú farmu s rozlohou 5 akrov, potom čo pracoval v newyorskom Babbo pod vedením Maria Bataliho, riadi šou.

Stephen Lovekin / Variety / REX / Shutterstock

Prvá epizóda obsahuje Chrisov podrobný sprievodca pre Amy, ako pošírovať dokonalé vajíčko a pripraviť slaninu, zeler a feniklový šalát. Podľa webovej stránky Food Network pár tiež vyrába latkes.

Medzi ďalšie položky v ponuke, ktoré pokrývajú, patrí pražená ryža, kuracie krídla a sušienky s arašidovým maslom, o ktorých Chris inštruuje Amy potom, čo mu pomôže zvládnuť umenie moskovského miešania mulíc.