amy-smart-carter-oosterhouse-baby @ smarthouse26 / Instagram amy-smart-štýl Fame Flynet amy-smart-manzel Fame Flynet amy-smart-dog Fame Flynet amy smart wives club Retna Ltd. Amy Smart Rex USA amy-smart-dog AK amy-smart-carter AK amy smart art of elysium Invision / AP amy-schumer Fame Flynet amy-smart-manzel Fame Flynet ay chytrý pes Fame Flynet amy smart carter oosterhouse Invision / AP amy-smart-script Fame Flynet amy-smart-boyfriend Stephen Shugerman / Getty Images Severná Amerika zdieľam Tweet Pripnúť Email

Prekvapenie!

Aj keď nikdy formálne neoznámili, že očakávajú, herečka Amy Smart a hostiteľka, stolárka a vinárka HGTV Carter Oosterhouse predstavili v nedeľu 1. januára na Instagrame svoju novú dcérku.

„Je s veľkou vďačnosťou a potešením privítať na svete naše dievčatko Floru. Aký požehnaný spôsob, ako priniesť v roku 2017 Amen a Ďakujem Bohu za tento zvláštny nový život !! „Amy označila titulkom foto ich nového príchodu v nedeľu 1. januára.

Carter zdieľal rovnakú fotografiu na svojej stránke na sociálnych sieťach.

„Aký požehnaný spôsob prinesenia v roku 2017. Amen a Ďakujem ti, Bože, za tento zvláštny nový život !!“ napísal. „Sme takí nadšení, že môžeme oznámiť narodenie našej malej dámy ... Flory! Milujeme vás viac, ako viete, a nemôžeme sa dočkať, až zažijeme cestu. Aké požehnanie .. “

Prvýkrát sa rodičia začali stretávať v roku 2010 po stretnutí na zelenej charitatívnej akcii. Vzali sa v Traverse City, Michigan, USA nasledujúci rok , ktorá usporadúva ekologickú svadbu s viac ako 200 účastníkmi.