anthony-anderson-bet Getty Images Severná Amerika korešpondenti bieleho domu Anthony Anderson Getty Images Severná Amerika anthony-anderson Getty Images Severná Amerika ceny anthony anderson naacp image Rex USA anthony anderson pga Invision / AP Anthony Anderson Getty Images Severná Amerika anthony-anderson-bet zdieľam Tweet Pripnúť Email

Asi 16 mesiacov potom, čo jeho manželka podala žiadosť o rozvod, je Anthony Anderson mužom, za ktorého hovorí ... jeho 21-ročná manželka.

Podľa TMZ , manželka hviezdy „čierneho“ Alvina Andersonová rozvod rozviedla a manželstvo je späť na dobrej ceste.

V septembri 2015 Alvina podané rozvodové dokumenty po dvoch desaťročiach manželstva. Uviedla neprekonateľné rozdiely, pričom dátum ich rozchodu uviedla na 1. apríla 2014.Pár sa stretol ako tínedžer a má spolu dve deti. Keď pôvodne požiadala o rozvod, Alvina hľadala spoločné právne zadržanie ich najmladšieho syna Nathana (pretože ich najstaršia dcéra Kyra bola dospelá). Alvina chcela tiež jeho primárnu fyzickú opateru a požiadala o povolenie primeraného práva na návštevu pre jej manžela.

Alvina tiež prosila o manželskú podporu.Po podaní žiadosti Anthony rozchod neriešil. Neriešil ani prepustenie z rozvodu.

Z profesionálneho hľadiska bol Anthonyho život menej dramatický. Je nominovaný na a 2017 Zlatý glóbus za najlepší výkon herca v televíznom seriáli za prácu na filme „Black-ish“. Herec bol v skutočnosti na javisku a Lauren Grahamová čítala nominovaných, keď vyskočilo jeho meno.

„Hej mami,“ radostne vykríkol. „Nikoho iného ani nemusíš menovať. Len prejdite na ďalšiu kategóriu. “