Bývalá hviezda telenovely Antonio Sabato mladší je oficiálne slobodný muž, ale so svojou bývalou manželkou si rozdáva alimenty ešte niekoľko mesiacov.Eric Charbonneau / Invision / AP / REX / Shutterstock

Podľa TMZ , politická nádej a Cheryl Marie skutočne dosiahli dohodu o rozvode 31. decembra 2017, trvalo však takmer šesť mesiacov, kým ju sudca skutočne podpísal. Podľa podmienok dohody budú mať Antonio a Cheryl spoločnú právnu a fyzickú opateru ich 7-ročného syna Antonia III.

Záznamy o rozvodoch ukazujú, že hviezda „Všeobecnej nemocnice“ poskytne Cheryl na výživu 533 dolárov mesačne, čo je podľa hollywoodskych štandardov mizerné. Cheryl dostane ďalších 350 dolárov mesačne na manželskú podporu, musí jej však platiť iba do apríla 2019. Musí zaplatiť aj honoráre bývalého právnika, ktoré sa pohybujú okolo 10 000 dolárov.

Po majetkovej stránke si Antonio nechá svoj dom a Fiat z roku 2015.

Začiatkom tohto roka Cheryl tvrdila, že herec zneužíva lieky na predpis. Povedal TMZ, že bol na rehabilitácii kvôli práškom na spanie, ale dodal: „Čokoľvek iné hovorí, je len hromada klamstiev.“Antonio (46) a Cheryl boli manželia päť rokov. Cheryl bola Antoniova druhá manželka.

kto je priateľka rob dyrdka
Rex USA

Antóniove herecké dni sú väčšinou za ním, ale teraz sleduje politiku. Antonio, ktorý je neochvejným zástancom Donalda Trumpa, je republikánskym kandidátom a dúfa, že získa miesto v Kongrese. V novembri sa zúčastní hlasovania v 26. kalifornskom okrese.