Majetok Alana Thickeho bol konečne rozdelený medzi jeho dedičov, ale blízki hviezdy hviezdy „Growing Pains“ ešte stále musia po roku a pol sporu vyliečiť rozpor medzi nimi.

Rex USA

Podľa novej správy z Výbuch , ktorá získala dokumenty týkajúce sa výplaty dedičstva rodiny Thickeovcov, bola nehnuteľnosť ohodnotená na 15 793 278,48 dolárov.

Alanova vdova, Tanya Callau Thicke (42), získava 40 percent majetku milovaného televízneho otca, zatiaľ čo jeho synovia - hudobná hviezda Robin Thicke (41), herec Brennan Thicke (43) a 20-ročný Carter Thicke, ktorý bol so svojím otcom, keď Alan (69), utrpel prasknutú aortu zatiaľ čo oni hrali hokej v decembri 2016 - dostane každý 20 percent.Rob Latour / REX / Shutterstock

Okrem toho, podľa správ The Blast, si Tanya ponechá ranč Carpenteria v Kalifornii, kde žila ona a Alan. Panstvo tiež rozhodlo, že pôžička vo výške 100 000 dolárov, ktorú Alan poskytol Robinovi, bude „odpustená“.

Robin a brat Brennan sú správcami panstva.

Podľa časopisu The Blast Robin v dokumentoch obviňuje Tanyu z toho, že zostala „verná svojej podobe“ a že iniciovala „mediálny bleskový konflikt, ktorý neslúži ničomu inému, ako obťažovať spolustaviteľov a živiť jej neukojiteľnú túžbu po publicite bez ohľadu na dôsledky na Alanov odkaz alebo jeho deti.'

Rex USA

V máji sa Tanya - Alanova tretia manželka - dostala na titulky novín, keď v súdnych dokumentoch tvrdila, že ona ešte nedostala jej dedičstvo viac ako 15 mesiacov po Alanovom úmrtí, TMZ hlásené.

Bývalá kráľovná krásy, ktorá sa v roku 2005 vydala za televíznu hviezdu, verila, že Alanovi dvaja najstarší synovia „možno neuvážene míňajú svoje peniaze a zároveň sa obracajú o svoje dedičstvo,“ napísala TMZ. Jej právnik Adam Streisand pre TMZ uviedol, že Tanya plánuje požiadať súd, aby prinútil Robina a Brennanovú k väčšej transparentnosti, ak by s ňou neboli otvorenejší ohľadom toho, čo sa deje s realitou vpred.

Podľa týchto právnych dokumentov TMZ napísala: „Synovia piekli nad tým, že Tanya pripravila Alanovi pomník na pohrebisku - na čo má podľa všetkého plné právo - a odplatili jej to tým, že jej za to nezaplatili. Zároveň tvrdí, že uhradili Robinovi 105 000 dolárov za obrovský pamätný ples v noci pred Alanovým pohrebom ... s ktorým nebola na palube. “

Chlapci Tanya a Alana sa predtým dostali na titulky novín v roku 2017, keď bojovali za obvinenia, že chce zmeniť podmienky svojej prednášky s Alanom, čo zaprela , ako aj jej tvrdenia, že sa jej nevlastní synovia pomstili, pretože im odmietla dovoliť, aby na Alanovom veľkom ranči pestovali marihuanu, ktorá je v Kalifornii legálnym priemyslom.