Dlhotrvajúci spor medzi Bethenny Frankel a jej mama je späť a je to škaredé ... znova.

Prehovorila Bernadette Birk, odcudzená mama hviezdy reality show Život a štýl o hosťovi jej dcéry v hlavnej úlohe sudcu v deviatej sezóne filmu „Shark Tank“. Je potrebné povedať, že Bernadette nedôveruje Bethennymu.

„Je blázon,“ povedala Bernadette. 'Mala veľké šťastie a ona len vie, ako sa obklopiť ľuďmi, ktorí sú inteligentní.'H. Walker / REX / Shutterstock

Počas účinkovania v seriáli „The Real Housewives of New York“ uviedla Bethenny na trh svoju značku Skinny Girl, ktorá obsahuje rôzne druhy alkoholu, vína a cukríkov. Odhaduje sa, že na značke zarobila 100 miliónov dolárov.

Hviezda filmu „Skutočné manželky z New Yorku“ a jej mama boli bojuje 16 rokov . V roku 2016 podľa Bethennyho vyzvali prímerie. Teraz, ako to často býva, je medzi nimi zlá krv. Bernadette povedala magovi, že od minulého leta spolu nehovorili.„Bethenny je klamár a žralok. Prebehla mojimi vnútornosťami, “povedala. 'Bude vychádzať s ostatnými žralokmi.'

Getty Images pre extra

Vo svojej knihe z roku 2011 „Miesto áno: 10 pravidiel, ako dostať zo života všetko, čo chcete“, reality hviezda uviedla, že jej matka v mladosti nadmerne pila.

Reality hviezda sa rozhodla zaviesť prímerie po tom, čo jej 7-ročná dcéra Bryn Hoppy povedala, že sa chce stretnúť s babkou.

„Myslel som si:„ Bože, musím sa s ňou spojiť, “povedala Bethenny vo svojej rozhlasovej šou Sirius XM a dodala, že jej matka bola v tom čase veľmi vnímavá.

„Myslím si, že ona - a možno aj môj nevlastný otec - boli zranení, pretože niektoré pravdy môjho detstva boli obsiahnuté v niektorých mojich knihách, pretože sa týkajú toho, ako som sa sem dostal úspechom a ako som sa sem dostal vysávaním vzťahov. ,' povedala. „Takže som jej povedal:„ Toto je moja pravda a povedal som iba asi 10 percent svojej pravdy. A tvoj život je tvoja pravda a to, čo ťa sem dostalo. A chyby, ktoré si urobil - mal si ma v 20 - sa nehnevám. Len ti hovorím, že moja dcéra ťa požiadala. Má 6 rokov. “