Ich rozchod bol chaotický.

Teraz, takmer rok po ich rozchode, Brielle Biermann otvorila informácie o tom, čo sa skutočne stalo s profesionálnym bejzbalistom Michaelom Kopechom, ktorý sa s ňou objavil v 6. sezóne seriálu Don't Be Tardy. (Ich rozpad bude údajne pokryté v sezóne 7 hitovej šou Bravo, ktorá má premiéru 17. februára)

@ briellebiermann / Instagram

Správy o tom, že ukončili dvojročný románik, sa objavili v marci 2018. Prvé správy obviňovali protichodné plány a vzdialenosť. Brielle vtedy vysvetlila v odstránenom tweete: „Teraz toho máme veľa, rozhodli sme sa, že to bude najlepšie. To, čo má byť, bude vždy. “Teraz však pripúšťa 21-ročná Brielle - najstaršia dcéra hviezdy „Tardy“ Kim Zolciak-Biermann - v hre bolo oveľa viac. A bol to 22-ročný Michael, ktorý inicioval ich rozchod. „Bolo to skôr to, že si chcel dať prestávku, a chcel, aby som na neho počkal,“ povedala TooFab , s vysvetlením, že cítila, že džbán z Chicaga White Sox chcel ušiť nejaký ovos a potom sa znova dať dokopy.

„A bol som rád:„ Nebudem na teba čakať, kámo. Zjavne chceš ísť okolo. Myslíš si, že som hlúpy? Niesom hlúpy. Nebudem čakať, kým sa vrátiš. Mám tiež život, “povedala Brielle TooFabovi. „Bol ako:„ O rok môžeme randiť. “ Bol som rád: „Si šialený? Nie. “

David Livingston / Getty Images

Pri pohľade späť vie, že rozchod bolo správnym rozhodnutím. „Muselo sa to stať,“ povedala TooFabovi. „Len som to trochu popieral, pretože ma predtým nikto nikdy neopustil. Bol som teda rád: „Aký je problém s tebou? Máte problémy, aby ste ma opustili. “ Bol som vtedy taký zmätený. Bol som rád: „Naozaj? Naozaj ma opustíš? OK, ahoj!' Bol som taký --– e. “

V týchto dňoch: „Nerozprávam sa s ním,“ povedala Brielle.

Minulé leto si Michael vzal svoj románik s ďalšou známou osobnosťou - herečkou 'Riverdale' Vanessou Morganovou (26) - na verejnosti.

https://www.instagram.com/p/BlGSS2cganp/

Pár sa často objavuje na iných účtoch v sociálnych sieťach a od januára bol stále silný.