Tvrdí jeden z tohtotýždňových bulvárnych denníkov Caitlyn Jenner sa chce vrátiť späť k bytiu Bruce Jenner . Príbeh je úplne nepravdivý. A Klebetný policajt môže odhaliť.

operácia chudnutia rob kardashian
David Buchan / REX / Shutterstock

Podľa Glóbus , bývalá olympionička si myslí, že „život ako ženy je príliš tvrdý“ a ťažko znášala vedľajšie účinky liečby ženskými hormónmi vrátane kŕčov a nadúvania. Údajný zdroj časopisu hovorí: „Chce byť opäť mužom. Hlúpo verila, že byť ženou zmení jej život k lepšiemu. Ale Cait má ochromujúce pochybnosti o svojom prechode a skúmaní možností, ako zvrátiť operáciu zmeny pohlavia. “

Údajná zasvätená osoba v obchode ďalej tvrdí, že Jenner je frustrovaná nedostatkom milostného života od chvíle, keď sa stala ženou, a trápia ju pochybnosti o jej rozhodnutí zmeniť pohlavie. „Neustále sa pýta sama seba:„ Prečo som to urobila? “Dodáva zdanlivo falošný tipér. „Posledná vec, ktorú chce, je viac hodín bolestivej operácie, ale skúma to, aby sa dostala späť k Bruceovi. V jej živote nie je žiadna romantika a chýba jej Bruce - je to pekelné kombo. “

Správa bulvárneho denníka je založená na tvrdeniach z neidentifikovaného a prípadne vytvoreného „zdroja“, ale Klebetný policajt ohlásil sa u Jennerovho hovorcu, ktorý nám v zázname povie, že je to „nesprávne“. Napriek tomu, čo tvrdí anonymný tipér časopisu, zástupca realitnej hviezdy nás uisťuje, že je šťastná, že je žena, a nikdy neuvažovala o prechode späť k Bruceovi.

V rozhovore s Diane Sawyerovou pred takmer dvoma rokmi sa Jenner opýtali, či má o svojom prechode pochybnosti alebo ľutuje. Bývalý olympijský športovec odpovedal: „Nikdy. Nikdy som nepochyboval. Všetok zmätok ma opustil. “ Jej myšlienky na túto záležitosť sa nezmenili.Janet Jackson manžel Wissam Al Mana

Stojí za zmienku, že bulvárna premisa tiež nie je originálna. Pred viac ako tromi rokmi Klebetný policajt zvolal Glóbus sesterský vývod, Hviezda , pretože klamne tvrdila, že sa Jenner chcel opäť stať mužom. Predstava vtedy nebola pravdivá a teraz nie je o nič presnejšia.

Zásuvka navyše hovorí, že sa reality hviezda chce opäť stať mužom, pretože jej milostný život sa zastavil, ale minulý rok v júli bulvárny denník tvrdil, že Jenner sa vydala za Sophiu Hutchinsovú a adoptovala si s ňou dieťa. Ani tento príbeh nebol pravdivý, ale ukazuje, ako časopis nemôže udržať svoje falošné rozprávania na rovine.

V čase, keď Jenner prešla späť začiatkom roku 2015, niekoľkokrát jasne uviedla, že je šťastná zo svojho nového ženského života. Neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by naznačoval opak, a akékoľvek tvrdenia o tom, že sa chce opäť stať mužom, sú nevkusné aj nepodložené. To jednoducho nie je problém.

Viac o klebetníkovi:

Meghan Markle si adoptuje dieťa ako princezná Diana, Madonna a Angelina Jolie?

Pravda o Ellen DeGeneres, rozpadajúcom sa manželstve Portie De Rossi

Jennifer Aniston sa stretáva s matkou Brada Pitta?

kto je manželka ian somerhalder