Supermodelka Cara delevingne a herečka Ashley Benson posunuli svoj vzťah na vyššiu úroveň. Podľa správy z Nedeľné slnko , ženy vymenili sľuby „začiatkom tohto roka“ v prísne tajnom ceremoniáli v Las Vegas.

Sonia Recchia / Getty Images pre RBC

Publikácia tvrdí, že ich svadby sa vydali v pravom štýle Sin City. Obchodovali s prsteňmi v slávnej kaplnke Little Vegas, kde ich imitátor Elvisa vyhlásil za „manželku a manželku“. Namiesto celej tradičnej bielej svadby mali obe nevesty čiernu farbu. Ashley si obula vysoké podpätky a mala so sebou aj kyticu.

Najlepší obrázok / BACKGRID

A nie, toto nebola súkromná záležitosť. Hŕstka hostí mohla byť po ruke, dodal britský bulvár, vrátane Charlize Theron, Sophie Turner a bratov Jonasovcov. Po skončení obradu odišli od shindiga v ružovom Cadillacu.

Koľko stála celá táto slávnosť milionárov? Chudých 300 dolárov!

Michael Kelly, majiteľ kaplnky, pre Sun povedal: „Boli si istí tým, čo robia, a boli si istí, čo pre seba znamenajú ... Na tvárach mali najväčší úsmev.“Boli zjavne oddaní jeden druhému a na tvárach mali najväčší úsmev. Bolo vidieť, že to, čo robia, myslia vážne, ale najviac sa bavia. Chceli to jednoduché, tiché a ľahké. “

BACKGRID

4. augusta, E! Novinky uviedli, že ženy nie sú zákonne vydaté. Zdroj povedal E! Správy, že mali to, čo webová stránka charakterizovala ako „zábavný obrad priateľstva asi pred rokom“. E! potvrdzuje, že sobášny list pre hviezdy nie je súčasťou verejného záznamu.

sudca joe brown manželka deborah herron

Ashley a Cara boli prvýkrát prepojení v júni 2018, ale svoj vzťah potvrdili až v júni 2019. „Neviem, pretože je to Pride, je to už 50 rokov, čo sa stal Stonewall, a neviem,“ povedala Cara E! Novinky prečo sa nakoniec rozhodli zverejniť svoj románik na svoje prvé výročie. 'Je to len asi naše jednoročné výročie, tak prečo nie?'