charlie-lesk Getty Images Severná Amerika charlie-lesk Getty Images Severná Amerika charlie-lesk-extra AK charlie-lesk AK Charlie Sheen Red Carpet AK Šortky Charlie Sheen AK rexusa_1198851g Rex USA 150338668 WireImage 108440479 Kirkland / Retna Digital wenn3806944 AK wenn3965438 AK wenn3504774 AK charlie-lesk Rex USA charlie-lesk WireImage Charlie Sheen, Selma Blair Rex USA rexusa_976719a Rex USA charlie-lesk STEWART COOK / REX Shutterstock / Rex USA boj s charlie-sheen @thewateroracle / Instagram charlie-lesk Rex USA boj s charlie-sheen @thewateroracle / Instagram charlie-lesk Rex USA charlie-cassandra-baby Rex USA charlie-sheen-court Getty Images Severná Amerika charlie-sheen-kelly Getty Images Severná Amerika Dva a pol chlapa, Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones CBS / Getty Images Severná Amerika zdieľam Tweet Pripnúť Email

Charlie Sheen potvrdila rozšírené správy že je HIV pozitívny.

„Je ťažké absorbovať tri písmená. Je to bod obratu v živote človeka, “uviedol počas a sedací pohovor s Mattom Lauerom na ' Dnes „show 17. novembra.

„Musím zastaviť tento nápor, túto palbu útokov a čiastkových právd a veľmi škodlivých a ortuťových príbehov, ktoré sú o mne, ktoré ohrozujú zdravie toľkých ďalších, ktoré nemôžu byť ďalej od pravdy,“ Povedal Charlie.

Herec vysvetlil, že si nie je istý, ako ochorel, ale diagnostikovali ho pred štyrmi rokmi.

„Začalo to tým, čo som považoval za sériu zdrvujúcich bolestí hlavy. Myslel som si, že mám nádor na mozgu. Myslel som si, že je koniec, “povedal.

Charlie, ktorý tvrdí, že od svojej diagnózy mal nechránený sex s dvoma ľuďmi, obaja vedeli o riziku a navštevujú lekárov, diskutoval aj o nahlásených miliónoch dolárov, ktoré bol podľa neho nútený zaplatiť, aby zabránil verejnosti v odhalení pravdy.

„Ľudia zabúdajú, že sú to peniaze moje deti,“ povedal. 'Dôveroval som im a boli hlboko v mojom vnútornom kruhu a myslel som si, že môžu byť nápomocní ... moja dôvera sa obrátila k ich zrade.'

Pripustil, že dúfa, že rozprávanie o diagnóze „Today“ ukončí snahu o utíšené peniaze.

„To je môj cieľ. To nie je môj jediný cieľ. Myslím, že sa dnes z tohto väzenia prepustím, “povedal. „Teraz mám zodpovednosť za to, aby som sa zlepšoval a pomáhal mnohým ďalším ľuďom. Dúfajme, že s tým, čo robíme dnes, sa prihlásia ďalší a povedia:„ Ďakujem, Charlie. “

Je to prvýkrát, čo sa problémová hviezda vyjadrila o svojom zdraví, odkedy sa začiatkom tohto roka objavili povesti o jeho pozitivite na HIV.

Klebetenie dosiahlo hlavu 16. novembra, keď National Enquirer zverejnil výbušnú správu o „ Dva a pol chlapa „kamenec.

Podľa agentúry Enquirer, ktorá uskutočnila 18-mesačné vyšetrovanie predtým, ako priniesla správy o bitke o zdravie 50-ročného človeka, znepokojená hviezda už štyri roky vie, že má HIV, vírus spôsobujúci AIDS.

„Charlie si myslel, že je nezničiteľný, a neprijal žiadne preventívne opatrenia - aj keď sa vyžíval vo vysoko rizikových sexuálnych praktikách,“ uviedol zdroj pre bulvárny denník.

„Charlie mal sex s viacerými partnermi, pretože sa dozvedel jeho stav HIV, bez toho, aby ich informoval o svojej potenciálne smrteľnej infekcii HIV,“ dodal zdroj.

„Charlie si najal sprievod a keďže bol HIV pozitívny, nikdy sa nedostal do myslí týchto žien,“ tvrdí ďalší zdroj Enquirer.

Bulvárny denník tiež uvádza, že jeho zdroje boli podrobené testom na detektore lži nezávislým polygrafom.

Publikácia tiež tvrdí, že získala text od Brooke Muellerovej (38), tretej Charlieho bývalej manželky a matky jeho 6-ročných dvojčiat Maxa a Boba, v ktorej hovorí, že herec ju mohol „potenciálne“ dať vírus.

16. novembra Charlieho bývalá priateľka Bree Olson - bývalá pornohviezda, ktorá bola kedysi známa ako jedna z hereckých „bohýň“ - tweetovala o testovaní. „Pol hodiny som sa testovala na HIV a zisťovala výsledky,“ napísala. 'To je také stresujúce.'

Otázky týkajúce sa „ Manažment hnevu „Zdravie hviezdy vzniklo začiatkom novembra, keď sa rozšírila bulvárna správa o tom, že neidentifikovaný herec zo zoznamu A je HIV pozitívny. Aj keď v správe nebol uvedený nikto konkrétny, popis postihnutého jednotlivca priniesol porovnanie so štvornásobným nominantom na Emmy.

Charlie, ktorý si zvyčajne udržiava aktívnu prítomnosť na Twitteri, mlčí na platforme sociálnych médií od 29. októbra, keď znovu tweetoval fanúšikmi nakreslený portrét.