Cher zrušila štvrtýkrát za sebou Koncert v Las Vegas po zostupe s infekciou horných dýchacích ciest.

Eric McCandless / ABC cez Getty Images / ABC cez Getty Images

Spevácka legenda najskôr na svoj zdravotný problém upozornila fanúšikov minulý víkend, pretože kvôli chorobe zrušila koncert vo Vegas.

„Som zdrvená z toho, že som musela šou zrušiť. NENÁVIDÍM ZRUŠIŤ GIGY A RÁDNE TO ROBÍM, BEREM DO ÚVAHY, KOĽKO ROKOV ROBÍM,“ tweetovala 22. februára. 'Niektorí Ppl okolo mňa boli chorí, teraz som tak chorý, ako si pamätám, že som už dlho.'Celý týždeň pokračovala v aktualizovaní, tweetovala fotografiu vreckovky s tkanivom 24. februára a povedala, že má problémy s dýchaním.

„Doktori mi dali KAŽDÚ CHLADU, FLU, VIRUS MED Známy človeku,“ napísala na sociálnych sieťach.

Ďalšie zrušenie prišlo 26. februára.

Vo štvrtok spoločnosť Park MGM, kde Cher vykonáva rezidenciu „Classic Cher“, uviedla, že predstavenia z 28. februára a 29. februára boli zrušené. Sedemdesiatpäťročný muž je podľa vyhlásenia „na lekársky príkaz na odpočinok“.

Andrew H. Walker / Variety / REX / Shutterstock

Miesto konania a promotér výstavy uviedli nové termíny pobytu Cherovej čoskoro.

„Je mi veľmi ľúto, že som zrušil zmluvu, ale som skutočne skutočne chorý,“ tweetovala Cher vo štvrtok po oficiálnom oznámení. 'Bol som u troch lekárov a zatiaľ žiadne antibiotiká nezaberajú.'

Dodala: „Môj osobný Dr. (komu dôverujem) hovorí, že videl veľa tejto choroby a bola to drsná. Povedal: „Bude to chvíľu trvať.“