Drahé Priatelia jej neveria, že si napriek vykonanej bulvárnej správe ničí svoju kariéru prílišnou plastickou operáciou. Klebetný policajt môže odhaliť falošný príbeh. Hovorilo sa nám, že na tom nie je nič pravdy.

Richard Young / REX / Shutterstock

Podľa Glóbus „Kamaráti legendárnej speváčky sa obávajú, že prešla toľkými kŕčmi a zastrčeniami, že sa stala takmer na nepoznanie a poškodí to jej hviezdny status. Kozmetický chirurg, ktorý nikdy Cher neliečil, potom špekuluje o možných postupoch, ktoré urobila, a dodáva: „Vzhľadom na jej vek a dobre zabehnutý vzhľad na verejnosti si myslím, že to zhoršuje jej ikonický vzhľad.“

Ďalší údajný zdroj hovorí zásuvke: „Cher mala takmer všetko hotové - vrátane chirurgického odstránenia najnižšieho páru rebier, aby sa dosiahol ultratenký pás.“ Pochybný tipér dodáva: „Cher bývala jediná svojho druhu, ale jej celoživotná posadnutosť plastickými operáciami vymazala to, čo ju nechalo vyniknúť. Ľudia, najmä režiséri, si to všimli. Všetky zmeny zničili jej vzhľad - a jej kariéru! “

Klebetný policajt zabehol bulvárny príbeh Cherovho hovorcu, ktorý ho odmietol ako úplný nezmysel. Časopis skrýva ohýbanie nemenovaných „zdrojov“ a plastických chirurgov, ktorí sa k speváčke nikdy nesprávali, ale jej vlastná autorka sa chystá túto domnienku odmietnuť. Nikto vo vnútornom kruhu Cherovej neverí, že kozmetická práca mala negatívny vplyv na jej kariéru.

Stojí za zmienku, Cher bola v priebehu rokov veľmi otvorená ohľadom podstúpenia kozmetických procedúr. Speváčka sa dokonca raz označovala za plagátovú plastiku. V skutočnosti sa pokúsila bojovať proti stigme, že za kozmetickú chirurgiu sa treba hanbiť, dokonca v rozhovore povedala: „Robí mi to radosť.“ Táto predstava, že tí, ktorí sú priateľskí so 73-ročnou starkou, sa zrazu obávajú, že jej kariéra bude prekážať v kariére, nemá príliš zmysel.Cher s ňou navyše súčasne žonglovala A sme tu znova turné a rezidenciu v Las Vegas od septembra 2018. Zvyšok svojich koncertov vo Vegas končí v septembri, potom bude pokračovať v cestovaní po celom svete na svojom svetovom turné. Fanúšikovia neprestali kupovať lístky na speváčkine koncerty, pretože sa obávajú, koľko plastických operácií mohla dostať. Nezabránilo jej to ani v tom, aby si v roku 2018 pripísala hlavnú rolu Mamma Mia pokračovanie.

Minulý rok, Klebetný policajt zatkli Glóbus za to, že nepravdivo tvrdila, že jej priatelia verili, že je príliš chorá na to, aby mohla pokračovať v predstavení. Postup času toto rozprávanie úplne vyvrátil. Krátko nato magazín vytvoril absurdný príbeh o tom, ako Cher zmrazila svoje telo, keď zomrela v nádeji, že ju opäť ožijú. Tento posledný článok o ikonickej speváčke je skôr fikciou.

Viac o klebetníkovi:

Jennifer Lopez prináša na turné generátory, aby zabránila výpadkom koncertov?

Christina Aguilera, vďaka ktorej Diva žiada pracovať na soundtracku pre remake „Mulan“?

Angelina Jolie sa snaží vyhrabať špinu na ženách Brad Pitt tajne randí?