Prekvapenie! Stacey Dash je vydatá.14. októbra Strana šesť uviedla, že „bezradná“ herečka, ktorá sa stala konzervatívnou politickou vedou, sa 6. apríla tajne vydala za právnika Jeffreyho Martyho na Floride - len pár dní po tom, čo odstúpila z kampane kandidujúcej do 44. okrsku v Kalifornii.

Broadimage / REX / Shutterstock

Zdroje povedali Page Six, že Stacey, ktorá predtým pracovala pre Fox News, a Jeffrey sa oženili len 10 dní po ich prvom zoznámení!

Manažérka Stacey, Kerry Jones, to však nemohla potvrdiť Page Six, ani Kerry nemohla povedať, ako sa herečka a jej ženích stretli - alebo prečo sa presne o svadbe mlčalo. 'Chceli to na diaľnici D-L,' povedal Staceyov manažér pre klebetu v New York Post.

wiz khalifa na jantárovej ruži
Mindy Best / Getty Images pre SXSW

Nový manžel Stacey nie je len právnik, ale tvorca falošnej politickej osobnosti, ktorá pravidelne vyvoláva pohoršenie na sociálnych sieťach. „Volám sa Steven Smith. Zastupujem 15. obvod Gruzínska, ktorý sa nachádza v meste Valdosta v Gruzínsku. Valdosta je plná skvelých ľudí, ktorí si prajú, aby som ich mohol zastupovať. To si, bohužiaľ, vyžaduje veľa hlasov, vysávanie a telemarketing pre dary, nič z toho by som nechcel robiť. Považujem za oveľa jednoduchšie a zábavnejšie zastupovať ľudí na Twitteri, ktorý nestojí nič viac ako čas a smartphone, “napísal Jeffrey. Denný volajúci v roku 2016.manželka sacha barona cohena

„Túto rolu hrám od 30. októbra 2013, keď som na Fiverr.com kúpil 5 000 nasledovníkov od nejakého ruského človeka a požičal som si fotografiu z internetu,“ vysvetlil.

Peter Kramer / AP / REX / Shutterstock

Ďalej sa stal prvým (aj keď falošným) kongresmanom, ktorý podporil súčasného prezidenta Donalda Trumpa, a hoci rep. Smith milujúci Tea Party nie je skutočný, naďalej bojuje s ľuďmi online.

Strana Six špekuluje, že novomanželia majú vzťahy na diaľku, pretože Stacey žije v Los Angeles, zatiaľ čo Jeffrey žije na Floride.

Charles Sykes / Invision / AP / REX / Shutterstock

Toto je Staceyho štvrté manželstvo: Od roku 1999 do polovice 2000 sa vydala za producenta Briana Lovella, s ktorým má dcéru. Nasledovalo krátke manželstvo s britským podnikateľom Jamesom Mabym. A v neskorých večerných hodinách sa vydala za herca Emmanuela Xuereba; o niekoľko rokov neskôr sa rozviedli. Z predchádzajúceho vzťahu má aj dospelého syna.