Ešte v marci Chris Cuomo z CNN prezradil, že bol diagnostikovaný koronavírus . V apríli potom odhalil všetky podrobnosti jeho vyčerpávajúci boj s COVID-19 , zaznamenávajúc jeho príznaky a skúsenosti - a ako jeho manželka a syn sa tiež neskôr potvrdilo, že majú vírus.

Gregory Pace / Shutterstock

Teraz sa zdá, že v máji Chris odhalil oveľa, oveľa viac: svoje nahé telo.

Podľa správy z 8. Júna z Strana šesť , Chrisa prichytili v buffe na pozadí videa z jogy, ktoré pre sociálne médiá natočila jeho manželka, novinárka Cristina Greeven Cuomo.

Sonia Moskowitz / Getty Images

Kolónka klebiet New York Post - ktorá zverejnila zachytenie obrazovky z videa, ktoré bolo medzičasom odstránené - rozpráva o tom, ako bol nahý Chris viditeľný na záhrade domu v Southhamptone v New Yorku cez okná od podlahy po strop, zatiaľ čo Cristina natočila svoje video dovnútra.

Podľa Page Six bolo video zaznamenané okolo 27. mája a vymazané po tom, čo popisuje, ako „niektorí sledovatelia s orlými očami“ popadli snímku obrazovky hostiteľského odevného formulára 49-ročného právnika, ktorý sa zmenil na „Cuomo Prime Time“. .Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Upravená prax Ashtanga, rezonančné dýchanie a skandovanie vďačnosti za božské vo všetkých veciach. Táto prax nás povzbudzuje k identifikácii návykov, ktoré nás obmedzujú, smerujú k otvorenej mysli a využívajú každú príležitosť učiť sa.

Príspevok zdieľaný používateľom Cristina Cuomo (@cristinacuomo) 6. júna 2020 o 16:14 PDT

Aj keď Chris ani Cristina správu zatiaľ nekomentovali, stojí za zmienku, že to bolo v novšej joge video že Cristina zverejnila 6. júna na Instagrame - ktorá má zhodou okolností názov „Čiastočná jóga“ - vykresľuje biele odtiene, ktoré zakrývajú väčšinu okien s výhľadom na jej dvor (a možno aj jej manžela).