jessie-james-decker Getty Images Severná Amerika eric-decker-pda StarTraks eric decker jessie james Splash News Jessie James cmt Splash News erin decker jessie james beach Fame Flynet Červený koberec Jessie James John Shearer / Invision / Invision / AP Jessie James predvádza Chris Pizzello / Invision / AP zdieľam Tweet Pripnúť Email

Oblečenie? Kto potrebuje oblečenie!

Vidiecka speváčka Jessie James Decker podrobne opísala, aké je to za zatvorenými dverami v jej dome a dome Erica Deckera, a je to strašne, dobre, odhaľujúce ... veľmi odhaľujúce.

„Hneď ako som ho videla nahého, mala som v našom dome pravidlo„ bez oblečenia “,“ povedala počas vystúpenia v relácii „His & Hers“ ESPN 3. decembra. Eric medzitým sedel trápne vedľa nej, keď odhalil ten malý súkromný detail.Eric, hviezda NFL v New York Jets, uviedol, že nie je taký veľký exhibicionista ako jeho manželka, ale rád chodí bez košele v súkromí svojho domova.

„Keď som doma, doma neexistujú nijaké pravidlá,“ povedal predtým, ako jeho žena dodala: „Doma sme Hillbillies.“Pár uviedol, že si nohavice ponecháva kvôli svojim dvom malým deťom, 1 ročnej Vivienne Rose a 3-mesačnému Ericovi II. Nefiltrovaná Jessie však povedala, že stále označuje svoje územie ako také v dolných oblastiach svojho muža, čo sa týka „manscapingu“.

„Niekedy pre Erica navrhnem niečo veľmi špeciálne a prinútim ho ísť do šatne, keď sa budú sprchovať, aby to predviedli, ak viete, čo tým myslím,“ povedala. 'Je to ženatý muž, takže si zjavne s tým a so situáciou starostlivosti príliš nerobí starosti, ale niekedy by som chcel byť trochu kreatívny.'

Mayeb Eric mal byť namiesto širokého prijímača „tesným koncom“.