Prekvapenie, Bruce Willis !Demi Moore sa neočakávane objavila na nahrávke 'Comedy Central Roast of Bruce Willis „v hollywoodskom paládiu a neudržiavala sa, veselo vrhala vtipy na účet svojho bývalého manžela.

Frank Micelotta / PictureGroup / REX / Shutterstock / Michael Buckner / Variety / REX / Shutterstock

„Bol som ženatý s Bruceom pre prvé tri filmy„ Die Hard “, čo dáva zmysel, pretože posledné dva boli naštvané,“ Zábava týždenne správy, ktoré Demi povedala publiku, ktoré zahŕňalo ich tri dcéry - Rumer (29), Scout (26) a Tallulah (24) - ktoré sa počas vystúpenia svojej mamy veľmi smiali.Demi, 55 rokov, tiež vydala pár vtipov o ich neúspešnom manželstve, Odroda hlásené. 'Ľudia sa čudujú, prečo sa naše manželstvo skončilo, a vo všetkej počestnosti si myslím, že to bolo preto, lebo sa začala vkrádať nejaká žiarlivosť. Myslím si, že Bruce sa nikdy nedostal cez to, že som otriasol plešatým vzhľadom lepšie ako on,' GI Povedala herečka Jane.

„Bruce považoval koniec nášho manželstva za svoje najväčšie zlyhanie,“ dodala. „Bruce, nebuď na seba taký tvrdý - mal si oveľa väčšie zlyhania. Planet Hollywood, „Hudson Hawk“ ... bojuje za Michaela Dukakisa a odmieta úlohu [George] Clooneyho v „Ocean's Eleven“, aby sa zameral na hru na ústnu harmoniku ... “Podľa TMZ , jedna z jej najlepších línií noci bola: „Pozerám sa na naše manželstvo ako na„ Šiesty zmysel “... Celý čas si bol mŕtvy.“

Demi mala tiež pár pekných vecí, ktoré mohla povedať o 63-ročnom Bruceovi. Trvala na tom, že jej 10-ročné manželstvo s filmovou hviezdou - ich rozvod bol ukončený v roku 2000 - bolo plné „jedných z najlepších období môjho života“. Trikrát vydatá herečka ho tiež pochválila ako „ľahko jedného z mojich troch najlepších manželov“, uviedla Variety.

Medzi ďalšími pražiarmi počas noci boli napríklad hviezdny predstaviteľ „Moonlighting“ Cybill Shepherd, „Moonrise Kingdom“ a „Motherless Brooklyn“, Edward Norton, „Rukojemníci“ a „The Celých deväť rokov“, Kevin Pollak, komici Jeff Ross, Nikki Glaser, Dom Irrera a Lil Rel Howery plus Dennis Rodman a Martha Stewart.

Frank Micelotta / Picturegroup / REX / Shutterstock

Spýtal sa osobne Bruce Joseph Gordon-Levitt , jeho hviezda v seriáli „Looper“, ktorá slúži ako večerná hostina, povedal pre Variety mladší herec. A JGL dostal niekoľko vlastných vtipov, napríklad „Bruce môže hrať kohokoľvek, od policajta s otvorom po bývalého policajta“ a „ Bruce Willis je to, čo získate, ak vypustíte bielu časť Dwayna Johnsona, “informoval EW.

Bruce neskôr novinárom priznal, že bol šokovaný, keď videl Demi vyjsť na pódium, ale miloval jej vtipy a jej výkon označil za „úžasný ... veľmi prekvapivý a veľmi cool“, uviedla Variety.

Počas svojho výstavného monológu si tiež urobil žart na náklady svojej bývalej manželky. EW prezradil: „Joseph hral vo filme„ Looper “mladšieho mňa. Nemohol to vytiahnuť. Je jeden herec, ktorý ma úspešne hral. To bolo Demi Moore . “

Michael Buckner / Variety / REX / Shutterstock

Počas svojej bitky Bruce povedal davu: „Ak ste fanúšikom Bruce Willis filmy a viem, že si, potom vieš, ako to funguje. Asi hodinu a pol zo seba dostávam s - bitie a potom na konci sa vrátim a všetkých zbičujem - “ Po dopečení pražičiek tiež hral na ústnej harmonike.

Variety uvádza, že Bruce hd sa výborne baví. „[Myslel som si], že som si vykĺbil čeľusť, pretože som sa tak smial,“ povedal.

Pečená sa vysiela na Comedy Central 29. júla.