Pandémia priniesla zdanlivo nekonečný prúd špecialít TV, od stretnutia „Parky a rekreácia“, ktoré v apríli slúžilo aj ako charitatívna zbierka, po nedávno ohlásené stretnutie „30 Rock“, ktoré sa malo vysielať 16. júla.

Jordan Strauss / Invision / AP / Shutterstock

Podľa Zrkadlo , veľké stretnutie sa môže konať na obzore aj v hudbe. Zdroj hovorí britskej karte Beyonce , Kelly Rowland a Michelle Williams mali „predbežné rozhovory“ o reforme Destiny's Child na turné, akonáhle budú môcť živé hudobné udalosti bezpečne pokračovať.

„Medzi všetkými tromi prebiehali predbežné rozhovory. Vždy hovorili, že sa jedného dňa dajú späť, keď je správny čas a nie je čas ako dnes, “hovorí zasvätený. „Zatiaľ nie je nič podpísané, ale akonáhle bude vakcína pripravená a pandémia skončí, dajte si pozor na oznámenie. Fanúšikom by to skutočne zdvihlo náladu. “

Dievčenská skupina, ktorá sa v Houstone sformovala v roku 1990 ako Girl's Tyme predtým, ako podstúpila prestavbu v zostave, zaznamenala prvý veľký úspech v hitparádach vďaka piesni „Writing's On the Wall“ z roku 1999, ktorá obsahovala singel č. 1 „Say My Name“. Kapela sa rozdelila v roku 2006, ale Beyonce zostáva v priateľskom vzťahu s Rowlandom a Williamsom, obaja sa k nej čiastočne pripojili Polčasové predstavenie Super Bowl 2013 a znova v 2018 na Coachella .

Nasledujúce stretnutie by sa dalo pripísať majorovi Beyonce vystúpenie alebo turné, ako tomu bolo v rokoch 2013 a 2018, aj keď nie je jasné, či je Beyov miešajúci sa nový singel „Black Parade“, ktorý vyšiel v piatok na počesť Juneteenth, súčasťou väčšieho nahrávacieho projektu.Matt Baron / BEI / Shutterstock

Beyonce Otec Matthew Knowles, ktorý skupinu riadil, keď bola aktívna, a stále vybavuje niektoré z jej obchodných dohôd, uviedol, že podľa agentúry Mirror dúfa, že bude môcť zorganizovať stretnutie na nejakom stretnutí.

Rozprávanie pre Hollywoodsky život vo februári (predtým, ako sa objasnil rozsah pandémie), Knowles uviedol, že v rámci prác na „ďalšie dva až tri roky“ má „niekoľko projektov Destiny's Child“, hoci bližšie podrobnosti neuviedol.

Rowland naznačila, že by rada videla aj ďalšie stretnutie.

„Poviem, v minulosti sme robili neuveriteľnú hudbu a neviem [či sa skupina vráti],“ povedala A vlani v auguste.

„Môžeme, ako napríklad, mať v dnešnej dobe prekvapenia?“ pokračovala. „Teda, iba hovorím. Považujem to za veľmi zaujímavé, všetci by to chceli vedieť vopred. Viem, že vždy, keď je potrebné urobiť rozhodnutie pre seba a dámy, že niečo urobím, býva to prekvapenie. A naši fanúšikovia boli vždy takí podporní a úžasní, rád by som im urobil prekvapenie. “