Sotva mesiac po tom, čo Ewan McGregor požiadal o rozvod so svojou 22-ročnou manželkou Evou Mavrakisovou, v dôsledku podvodného škandálu, nová správa tvrdí, že sa s priateľkou Mary Elizabeth Winsteadovou rozišli.

Zdroj, ktorý je údajne blízko Ewanovi (46), a hviezda filmu „Fargo“ Mary, ktorá sa prvýkrát bozkávala v októbri, pre tlačené vydanie časopisu Star uviedla, že 33-ročná Mary ukončila svoj románik so škótskym hercom, stigma spojená s ich vzťahom bola príliš veľa na to, aby vydržala.

janet jackson a jej nový manžel
Richard Shotwell / Variety / REX / Shutterstock

„Mary nenávidela, že bola označená za stroskotanca a za rozpaky, ktoré jej spôsobovala. Je to smutné, pretože pred rokom boli Ewan a jeho manželka v skvelej kondícii a potom sa rozhodol, že to všetko pre Mary vyhodí. Teraz to vyzerá, že ich oboch nadobro stratil, “uviedol zdroj pre bulvárny denník (podľa správy Pošta v nedeľu 24. februára).

Keď 23. februára The Mail on Sunday oslovila 51-ročnú Evu s otázkou, či vie o rozchode Ewan a Mary, odpovedala: „Nie, nepočula som“ a odmietla to ďalej komentovať.

Po tom, čo boli na jeseň minulého roka zverejnené fotografie Ewana a Mary, ako sa venujú londýnskej kaviarni, magazín People uviedol, že to urobil potichu oddelené od Evy , matka jeho štyroch detí, vlani v máji. Toho istého mesiaca Mary na Instagrame oznámila, že sa s manželom Riley Stearns rozišli.kendra a hank sa rozvedú október
Ivan Nikolov / WENN.com

Podľa správy z novembra 2017 v Slnko , priznal herec v máji grécko-francúzskej produkčnej návrhárke Eve bol zamilovaný do svojej hviezdy „trvali však na tom, aby sa nič nestalo,“ informovali noviny.

Zdroj v tej istej správe vysvetlil, že „Eva si je istá, že Ewan a Mary boli spolu predtým, ako sa k nej priznal. Je pre ňu ťažké tomu uveriť. Táto situácia je pre ňu a ich štyri deti mimoriadne ťažká. ““

Začiatkom novembra, Slnko informovala, že Eve svoje šokujúce rozdelenie s Ewanom adresovala po prvýkrát prostredníctvom komentára na Instagrame.

Potom, čo nasledovník napísal: „Nemôžem uveriť, že Ewan ukončí veci s u pre to lacné w--! Ste oveľa lepší ako on !!!! Vezmite ho za každý cent, aký môžete !!!! ' Eva odpovedala: „Čo môžem robiť?“

V januári sa Ewan dostal na titulky novín trápne poďakoval Eve aj Mary vo svojom prejave po tom, čo získal Zlatý glóbus za prácu vo filme „Fargo“. „Chcem chvíľu venovať poďakovaniu Evovi, ktorý vždy stál pri mne 22 rokov, a mojim štyrom deťom, Clare, Esther, Jamyanovi a Anoukovi - milujem ťa,“ povedal predtým, ako pochválil svoju spolu- hviezdy - vrátane Mary, ktorá bola poslednou, ktorú spomenul.

Paul Drinkwater / NBC Universal prostredníctvom Getty Images

Keď denná pošta dorazila k Eve a spýtala sa, či sa jej páči to, čo povedala Ewan, ponúkla jednoducho: „Nie, Nepáčil sa mi jeho prejav . “

matka bethenny frankel hovorí všetkým

O niekoľko dní neskôr, 19. januára, Ewan podal žiadosť o rozvod s odvolaním sa na nezmieriteľné rozdiely. Súdne dokumenty ukazujú, že ako dátum rozchodu uviedol 28. mája 2017, požiadal o spoločné právne a fyzické zadržanie ich troch maloletých dcér a bol ochotný zaplatiť manželskú podporu. Evina právna zástupkyňa podala svoju odpoveď v rovnakom čase, poznamenala TMZ a odhalila, že Eve chce výhradnú fyzickú väzbu s obhliadkou Ewan.

„Je to sklamanie a rozrušenie,“ povedala Eva v nedeľu pre denník The Sun, „ale hlavne sa obávam, že naše štyri deti sú v poriadku.“