Drew Barrymore zdvojnásobuje sentiment, ktorý vyjadrila ona a jej bývalý manžel Will Kopelman pri oznámení ich rozdelenie ešte v roku 2016.

StarTraks

V tom čase bývalý pár zdôrazňoval pretrvávajúci význam svojho rodinného zväzku medzi sebou a svojimi dcérami a hovoril: „Rozvod môže spôsobiť, že sa človek bude cítiť ako neúspech, ale nakoniec začne hľadať milosť v myšlienke, že život pokračuje.“

Ako jej súčasť Instagram série, #TheWayItLooksToUs, herečka otvorila v piatok 21. decembra svoj najväčší romantický vzťah, ktorý odráža pozitívne aspekty toho, čo jej manželstvo prinieslo do života.„Kedysi ... Pamätám si, že som čítal článok, v ktorom sa hovorilo, že som nakoniec dostal svoj šťastný koniec. Pri pohľade na tento obrázok to tak určite vyzerá. A potom, ako mnohokrát v živote pre všetkých z nás, sa naše plány zmenia a naše sny sa upravia, “43-ročná hviezda označila jej fotografiu a Will na Zlatých glóbusoch, ktoré boli urobené, keď boli stále spolu.

„To však neznamená, že každá sekunda nestála za to. A keby sa ten stroj času DeLorean každý deň vytiahol hore, urobil by som to znova. Napokon som dostal svoj sen. 2 zdravé dievčatá, “pokračovala a odkazovala deti - Olive, 6 a Frankie, 4 - zdieľa so svojou bývalou.

Splash News

„Will a ja budeme aj naďalej žasnúť nad tým, čo sme vytvorili, a snažíme sa byť najlepšími spolu rodičmi, akí môžeme byť. Nie je to vždy ľahké a pointa je ... nič v živote nie je. To však neznamená, že akákoľvek horka preváži to sladké! “

https://www.instagram.com/p/BrpqbNvHUIx/

Tento príspevok prichádza po tom, čo Drew oznámila, že pozýva nasledovníkov, aby sa s ňou spojili v rozhovore o rozdiele medzi tým, ako materstvo, krása a vzťahy skutočne vyzerajú pre ženy, a tým, čo si myslíme, že by tieto veci mali vyzerať.

Za pár dní hashtag hviezdy už nakreslil tisíce komentárov k stovkám fotografií, ktoré predložili ženy, ktoré sa cítia rovnako ako Drew.

Ako A pripomína nám, že Drew bola v minulosti otvorená tomu, ako sa snažila prekonať svoj rozvod. „Keď sa s niekým rozídete, hovoríte:„ Áno, to nefungovalo. “[Ale] keď sa rozvediete, máte rád:„ Som najväčší neúspech. Toto je najväčší neúspech, '' povedala Chelsea Handler nedlho po oznámení svojho rozchodu s Willom. „Je to tak hanebné a ťažké to skutočne podstúpiť, dokonca aj súkromne,“ dodala.

Po tom, čo v piatok zdieľala svoj rozvodový príspevok, Drew odhodila ešte jednu myšlienku a zverejnila príspevok o šťastnej chaosu, ktorý môže život priniesť, keď zdieľala foto jednej z jej dcér, ktorá vo vnútri vyrábala snehových anjelov z práškového cukru.

„Keď som upratoval neporiadok mojej dcéry, práškový cukor vo vzduchu mi padal do úst a uvedomil som si, aká sladká je moja realita. Niekedy to, čo sa javí ako najväčší neporiadok, môže byť vaša najväčšia pamäť, “napísala.

https://www.instagram.com/p/BrqflfPHIw3/

Podpísala s týmto želaním pre svojich nasledovníkov: „Kiež by sme všetci boli ochranní a vďační za lásku, ktorú máme. A koho zaujíma, ako to vyzerá! Ak ste láskaví, tak to je ten najkrajší pohľad, aký som kedy videl. “