Výrobcovia Ellen DeGeneres 'rovnomenná talkshow sa vracia späť k povestiam, že je na pokraji získania sekery.

The Sun zverejnil v stredu príbeh, v ktorom tvrdí: „The Ellen DeGeneres Show 'čelí možnému zrušeniu z dôvodu zaostávajúcich hodnotení a správ, že komička je k svojmu personálu' neslušná '.

Jordan Strauss / Invision / AP / Shutterstock

Produkčná spoločnosť Ellen však pre New York Post dôrazne povedala: „Telepictures can find it's nepravdivé.“62-ročná herečka sa vo svojej talkshow môže javiť ako obraz šťastia a pozitivity. Tvrdenia o neláskavom správaní sa však v marci rozšírili po tom, čo komik Kevin T. Porter požiadal fanúšikov, aby rozprávali ich najšialenejšie príbehy o tom, že „Ellen je zlá“ - v hollywoodskych kruhoch dlhotrvajúca povesť. Kevin nazval Ellen „notoricky jedným z najsmrteľnejších ľudí na svete“.

nikki bella nechaj to tak

Mnohí Kevina zaviazali a prišli s príbehmi, ktoré podrobne popisovali Ellenino údajné správanie podobné dive. Začiatkom mája označila bývalá ochranka moderátora talkshow za „veľmi chladného“ a uviedla, že „spôsob, akým zaobchádza s ľuďmi inými ako s tými, ktorí sú v jej kruhu“, je „skutočne trochu ponižujúce“.

Televízny spisovateľ Ben Simeon povedal: „Novému zamestnancovi bolo povedané:„ Každý deň si vyberá niekoho iného, ​​kto by ho skutočne nenávidel. Nie je to tvoja chyba, iba to vysaj na deň a na druhý deň bude zlá pre niekoho iného. “ Neverili tomu, ale nakoniec to bola úplná pravda. “

Us Weekly 13. mája informoval, že podľa zdroja Ellen bola „na konci svojho povrazu“ pokiaľ ide o tvrdenia, že jej veľmi pekná osobnosť na verejnosti je fingovaná.

„Myslela si, že je to všetko len kyslé hrozno od niekoľkých neprajníkov. Ale nejde o prechodnú vec - zásahy stále prichádzajú, “uviedol zdroj.

Caitlyn sa vracia k Bruceovi
@ theellenshow / Instagram

Okrem zlej tlače sa hovorí, že Ellenove hodnotenie trpí, zatiaľ čo ona, rovnako ako mnoho ďalších, vysiela z domu uprostred pandémia koronavírusu .

„The Ellen DeGeneres Show 'podľa TVNewsCheck údajne klesla o 14 percent na nízku hodnotu novej sezóny 17, ktorá je 1,2.

Ellen navyše reagovala na odpor od jej odstránených príspevkov na sociálnych sieťach smrť Georga Floyda . Podľa screengrabov označovala komunitu čiernych ako „farebných ľudí“.

Ellen odvtedy darovala Memorial Fund George Floyd, Fondu právnej obrany NAACP, Black Lives Matter a ACLU.