Bolo to minulý mesiac Robert Pattinson povedal, že on a FKA Twigs boli „trochu zasnúbení“. Minulú sobotu sa potom urobila fotografia, na ktorej je R. Patz pri večeri s Katy Perry . Teraz prichádzajú fotografie FKA s iným mužom.

Čo sa tu deje?

Rex USA

11. augusta Denná pošta zverejnil exkluzívne fotografie FKA, ktorá vyzerá celkom útulne s ďalším mužom, francúzskym modelom Brieucom Breitensteinom. V skutočnosti títo dvaja ľudia akoby nevedeli, že ich vôbec niekto fotografuje.

Na snímkach je vidieť speváčku a modelku na španielskej Ibize, ako sa spoločne prechádzajú po uliciach a vedú intímny rozhovor. V jednom okamihu sa zdalo, že jej vtisol vlasy. Obaja spolu viseli cez deň a v noci.

https://www.instagram.com/p/BWsPyLaHrQW/?taken-by=brieucbreitenstein

Fotografie pochádzajú necelý týždeň po zverejnení snímky, ktorá ukazuje Roberta a Katy na večeri v Los Angeles v hoteli Sunset Tower. Obaja boli v minulosti prepojení, ale povedali, že sú výlučne priatelia - a možno aj sú.„Je to môj bud, som ako jeho staršia sestra,“ povedala Elle UK v roku 2013.

Len minulý mesiac sa Howard Stern spýtal Roberta, či je zasnúbený s FKA, a on odpovedal: „Áno, trochu.“ Povedal, že udržiava romantiku v súkromí kvôli príliš horlivým fanúšikom.

MCvitanovic / Splash News

„Je to jedna z naj frustrujúcejších vecí na svete, pretože to chcete dokázať [ukáž PDA], ale zaseknúť sa v pozícii, v ktorej musíte napríklad urobiť rozhodnutie,“ uviedol. „Chceš dovnútra, nejako, doviesť bláznivých ľudí, pretože z akéhokoľvek dôvodu v prípade„ Twilight “existuje niečo ako šialená skupina bláznov, ktorá si myslí, že každé vaše rozhodnutie vytvára nejaké sprisahanie.“

„A tak si trochu myslíte, že aby som to ochránil, chcem medzi nimi vytvoriť veľkú hranicu,“ povedal, „ale potom to sťažuje váš skutočný vzťah.“

Otázka však teraz: existuje skutočný vzťah?