Dva týždne po slávnej dedičke, módnej návrhárke a autorke Glorii Vanderbiltovej zomrel v 95 rokoch len pár dní po prijatí pokročilej diagnózy rakoviny žalúdka sa objavia podrobnosti o nej.Stephen Lovekin / REX / Shutterstock

Strana šesť správy, že závet - ktorý bol podaný na náhradný súd v Manhattane 1. júla - diktuje, že prevažná časť majetku Glorie poputuje jej najmladšiemu synovi, kotve CNN Anderson Cooper , ktorého otcom bol štvrtý manžel Glorie, autor Wyatt Cooper. (Druhý syn páru, Carter Vanderbilt Cooper, zomrel samovraždou v roku 1988.)

Najstarší syn Glorie, Leopold Stanislaus „Stan“ Stokowski - ktorého otcom bol jej druhý manžel, dirigent Leopold Stokowski - bol odkázaný jej družstevnému bytu na Manhattane.

Odcudzenému prostrednému synovi Glorii, Chrisovi Stokowskimu, neostalo nič, uvádza sa v klebetnej rubrike New York Post.

Kristen Blush / Getty Images

Pred piatimi rokmi Anderson uviedol, že neočakáva veľké dedičstvo, hoci jeho matka mala v tom čase hodnotu 200 miliónov dolárov. (Gloria mala svoju vlastnú kariéru, ale bola tiež pra-pra-vnučkou železničného magnáta Cornelia Vanderbilta, upozorňuje strana Six.)„Moja mama mi dala jasne najavo, že neexistuje žiadny trustový fond. Nič z toho nie je, “uviedol Anderson v rozhlasovej šou Howarda Sterna v roku 2014.„ Neverím v dedenie peňazí ... Myslím si, že je to iniciatívny prísavník. Myslím si, že je to prekliatie. Kto zdedil veľa peňazí, ktoré im išli venovať veciam v živote? Odkedy som vyrastal, keby som mal pocit, že ma čaká nejaký hrniec zlata, neviem, či by som bol taký motivovaný. “

Hodnota Andersonovho dedičstva je nejasná.

Susan Wood / Getty Images

Strana šesť už predtým informoval o Chrisovom odcudzení od svojej rodiny. Zdá sa, že sa pred desiatkami rokov dištancoval od svojich príbuzných po nejakom druhu incidentu alebo konfliktu s bývalou Gloriinou bývalou psychiatričkou. Socialita vyhrala rozsudok vo výške 1,5 milióna dolárov proti uvedenému lekárovi a právnikovi po tom, čo ich obvinila z „prepadnutia jej bohatstva a emočnej krehkosti“, uviedla stránka Six.

„[Chris] sa po incidente začal odcudzovať. Nič viac neprezradím, “povedala predtým pre New York Post jeho bývalá snúbenica April Sandmeyerová.

Anderson a jeho nevlastný brat sa v určitom okamihu „spojili a zmierili,“ uviedol novinár pre stránku Six v roku 2016.