Dostali to od svojho otca!

V priebehu rokov austrálski herci Chris Hemsworth , 3. 4, Liam Hemsworth (28) a Luke Hemsworth (37) zaujali fanúšikov nielen hereckým talentom, ale aj nadšením.

Zak Kaczmarek / Getty Images

Teraz nová fotografia zdieľaná Liamom na Instagrame 16. mája odhaľuje, že určite majú svojho otca Craiga, aby sa poďakoval za to, že im dal surovinu, ktorá viedla k ich vyrezávaným tvarom.Snímka zobrazuje niekdajšieho poradcu v oblasti sociálnych služieb, ktorému sa verí, že je mu neskoro 50. alebo začiatkom 60. rokov, bez košele na túre s chlapcovou rovnako fit matkou Leonie, hercom „Hunger Games“ a jeho psami.

„Dnes ráno som vyšiel na horu so oldies a narazil na štrkáča, keď som povedal svojmu bratovi, že v tejto oblasti nie sú štrkáče! Ha! ' Liam označil titul strela .

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vystúpil som dnes ráno na horu so oldies a narazil na štrkáča potom, čo som povedal svojmu bratovi, že v tejto oblasti nie sú štrkáče! Ha!

Príspevok zdieľaný používateľom Liam Hemsworth (@liamhemsworth) 16. mája 2018 o 12:32 PDT

Ale zdá sa, že sa nikto nepokúšal spozorovať chrastítka. Fanúšikovia sa rýchlo priblížili k Craigovmu nie príliš typickému otcovi a začali sa ozývať komentármi k jeho svalnatému rámu.

'Váš otec je tank!' napísal jeden komentátor. „Ježišu Kriste, môže sa táto rodina otepliť !!!“ napísal ďalší. „Ahoj, otče Hemsworthe,“ pridal sa ďalší s emodži srdca. Ešte ďalší komentátor Liama ​​pokáral: „Zaujímalo by ma, odkiaľ máš zbrane ...“ Príspevok nazbieral takmer 600 000 lajkov necelých 24 hodín po tom, čo sa zvýšil.

Chlapci z Hemsworthu už predtým zdieľali fotografie svojich dobre vyzerajúcich rodičov. V apríli 2018 zverejnil Chris a obr jeho mladistvej mamy a otca na hrách Commonwealthu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Hry Commonwealthu s mamou a otcom @emerysurfboards # gc2018 yeoooooooow !!

Príspevok zdieľaný používateľom Chris Hemsworth (@chrishemsworth) 9. apríla 2018 o 5:02 PDT

V novembri 2017 zverejnil Liam úprimný moment zo svadobného dňa svojich rodičov, ktorý odhalil, ako veľmi vyzerá on a jeho súrodenci ako ich otec. „Všetko najlepšie k narodeninám mojej krásnej mamičky! Nie ste si istí, čo tu robia oteckovia, ale milujem, mama, ste najlepší! Oci, ty si idiot, “opísal Liam návrat obr .

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám mojej krásnej mame! Nie ste si istí, čo tu robia oteckovia, ale milujem, mama, ste najlepší! Oci, ty si idiot.

Príspevok zdieľaný používateľom Liam Hemsworth (@liamhemsworth) 14. novembra 2017 o 14:41 PST

Už v roku 2016 hviezda „Avengers“ Chris zverejnila vinobranie bez trička foto seba a veľkého brata Luka, ktorý sa objavuje na filme „Westworld“, s ich otcom ako mladík.

„Šťastný otec, otec! Ďakujeme, že milujeme mamičku a nás deti. Milujem ťa #FathersDay #Legend, “popísal Chris snímku.