Herečka 'Stranger Things' Grace Van Dien bola na ceste k hollywoodskej hviezde, ale jej kariéra sa drasticky zmenila po tom, čo producent údajne prekročil.Grace, ktorá hrala Chrissy Cunningham v sérii Netflix, je teraz streamerkou na Twitchi, pretože opustila pódium.

Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Shutterstock

Vo videu zverejnenom tento týždeň na sociálnych sieťach Grace tvrdila, že nemenovaný producent si najal ženu, s ktorou „spal“. Potom požiadal Grace, aby mala vzťah s nimi dvoma.

'Takže, to je môj šéf. A ja som to neurobila, plakala som a bola som taká naštvaná,' ​​povedala. „Ale keď ľudia hovoria: Ako je streamovanie lepšie pre vaše duševné zdravie? Takto. Zostávam vo svojom dome a hrám videohry a môj šéf ma nežiada, aby som s ním mal sex. Takto je to lepšie pre moje duševné zdravie.“

Gregory Pace/Shutterstock

Grace, ktorá sa objavila v troch epizódach „Stranger Things“ v roku 2022, neuviedla producenta, ale uviedla, že k incidentu došlo v „jednom z posledných filmov“, v ktorých hrala. Podľa IMDB medzi posledné tri Graceine filmy patria „Aljaška, ' 'Aaaa! Roach!' a 'Silver Star', z ktorých všetky ešte nevyšli.Kristin Cavallari a Jay Cutler

Po údajnom návrhu to herečka povedala svojmu manažmentu a ďalšiemu hercovi.

'Moja kamarátka, bola tam so mnou a povedala:' Počul som to správne? A ja som povedal: 'Áno.' A ona povedala: 'Chceš sa ísť prejsť?' Bol som ako: 'Áno.' A mali sme len mizerné chvíle. Veľa sme pri tom natáčaní plakali,“ povedala Grace.

27-ročná žena má pocit, že to „vybavila správnym spôsobom“, keď to povedala svojmu tímu.

Napriek tomu, že je Grace v kariére, je so svojím životom parníka Twitch spokojná.

tom delonge a jennifer jenkins

'Práve preto sa budem chvíľu držať streamovania a dúfam, že to pre mňa nebude veľký kľúčový bod vo vašich plánoch, ale som tu šťastná,' povedala.