Ice-Tova manželka Coco Austin to opäť počuje.Vo štvrtok, 22. septembra, mala alum „Ice Loves Coco“ zmiešanú reakciu od svojich sledovateľov na Instagrame po tom, čo zdieľala obrázok svojej 6-ročnej dcéry Chanel, ktorá sa kúpala v kuchynskom dreze.

„Umývadlo je najjednoduchšie, keď musíte byť rýchli,“ napísala Coco k videu na Instagrame, kde týpek používa svoj iPad v provizórnej vani.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Coco (@coco)

Bývalá modelka Playboya sa ďalej predvádzala, ako sa pripravuje na večer a natáča si ružové vlasy, pričom tvrdila, že má len hodinu na to, aby sa pripravila. Na ďalších záberoch si Chanel vybrala svoj vlastný outfit predtým, ako sa duo matka-dcéra vybralo na módnu prehliadku.Fanúšikovia však zrejme venovali malú pozornosť módnej časti videa a takmer výlučne sa sústredili na situáciu pri kúpaní Chanel.

'Yall [sic] sa k nej stále správa ako k dieťaťu,' napísal jeden z užívateľov Instagramu. Iný povedal: 'Je príliš stará na to, aby bola v umývadle... to bolo naozaj nepríjemné vidieť.' Tretí dodal: 'Nie umývadlo.'

Instagram

Dosť vtipné, medzi zahanbovaním mamy sa objavili aj komentáre o samotnom umývadle.

'Dievča, aké hlboké je tvoje umývadlo, potrebujem to vo svojom živote,' povedala jedna osoba. Ďalší si všimol drez a poznamenal: 'Myslím, že potrebujem modernizáciu kuchyne.'

Niektorí dokonca Coco pochválili a povedali, že umývadlo šetrí veľa vody. Kúpanie kuchynskej linky má aj ďalšiu výhodu.

'Kuchynský drez vás zachráni od bolesti chrbta,' povedal jeden z nasledovníkov, čo potvrdili aj ostatní.

Lev Radin/Pacific Press/SIPA/Shutterstock

Coco bola už niekoľkokrát súdená svetom sociálnych médií za jej rodičovstvo, ale kritiku vždy odmietla. Minulý rok ju po odhalení roztrhala online rodičovská polícia ešte dojčila Chanel . Mnohí z tých istých „odborníkov“ opäť zaútočili na Coco minulý rok v máji po tom, čo zverejnila fotografie z dovolenky Chanel v kočíku .