Paul Hollywood - britský majster pekár, ktorý potešil fanúšikov ako nezmyselného sudcu filmu „The Great British Bake Off“ od roku 2010 - je blízko rozvodu s odcudzenou manželkou Alex, slnko .Ken McKay / ITV / REX / Shutterstock

Hviezda PBS (súťažná séria v USA známa ako „The Great British Baking Show“) má čisté imanie okolo 13,4 milióna dolárov a očakáva sa, že zaplatí Alexovi 6,3 milióna dolárov, keď v nasledujúcich týždňoch dokončia svoj rozchod, bulvárny denník vo Veľkej Británii nároky.

The Sun ďalej uvádza, že strieborno-vlasový, modrooký televízny sudca pre reality show, ktorý zdieľa s Alexom dospievajúceho syna, zarobil v roku 2018 11,6 milióna dolárov a práve podpísal dvojročnú dohodu vo výške 2,5 milióna dolárov, aby mohol pokračovať v relácii „Bake Off“ pre ďalšiu pár sezón.

Mariah Carey horí svadobné šaty
Ray Tang / Shutterstock

„Alexovi právnici sa ohľadom týchto posledných účtov forenzne prizerali. Po týždňoch odstávky a hádok sa veci chýlia ku koncu, “uviedol zdroj pre Slnko. 'Očakávajú, že rozvod budú ukončený do ôsmich týždňov.' Podľa správy si Alex tiež nechá svoj manželský dom v hodnote 3 miliónov dolárov.

Alex podala žiadosť o rozvod v auguste 2018 po rozchode z roku 2017 po 19 rokoch manželstva. Ona údajne uvádza cudzoložstvo , hoci Paul (53) poprel podvádzanie a trval na svojom romániku so svojou súčasnou priateľkou - 24-ročným bývalým barmanom a jazdeckým letom Monteys-Fullamom - po tom, čo sa on a Alex (54 rokov) rozišli, informovali noviny Sun. Bulvárny denník tiež informoval, že Alex v súdnych spisoch nemenovala inú ženu.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Intenzívne ma láka úprimnosť. #ponylife #ponylove #mylife #gypsycob #ponyofinstagram #countrygirl #happygirl #allineed #nicetobenice #bekindtoeachother #equestrianlove #horsegirl #photooftheday #familyday #familyiseverything #iamme # whatyouseeiswhatyouget #countrylife #iloveca #

Príspevok zdieľaný používateľom Letné Monteys- Fullam (@summermonteysfullam) 27. mája 2019 o 6:32 PDT

Paul sa však priznal, že svoju manželku podvádzal pred niekoľkými rokmi. Krátko sa rozišli v roku 2013 po tom, čo mal pomer s kuchárom, autorkou a hviezdou Food Network Marcelou Valladolid (40), pričom obaja pôsobili ako porotcovia na šou CBS „The American Baking Competition“.

„V Amerike som mal pomer so svojím spolurozhodcom,“ priznal Paul v relácii „BBC Radio 5 Live“, ako informoval MailOnline v roku 2014. Nazval ju „najväčšou chybou v mojom živote, pretože v skutočnosti stále milujem svoju manželku“.

ktorý je lilly ghalichi ženatý s
Monty Brinton / CBS cez Getty Images

Začiatkom tohto roka Alex hovorila o zmierení s Paulom, keď bol neverný v roku 2013. „Neľutujem, že som Pavla vzal späť prvýkrát,“ uviedla v Predtým vydanie časopisu Február 2019. „Pre mňa a pre môjho syna to bola správna vec. Spätný pohľad je úžasná vec, ale ak sa rozhodnete, držte sa ho. “

Paul a Alex sa spoznali v roku 1996 v päťhviezdičkovom hoteli Cypress, kde bol hlavným pekárom a ona inštruktorkou potápania. O pár týždňov neskôr sa zasnúbili a o dva roky neskôr sa zosobášili.