Pripravte sa na smršť emócií fanúšikov „OITNB“!Hviezda filmu „Orange is the New Black“ Jackie Cruz uviedla, že nadchádzajúca siedma a posledná sezóna divákov zaručene rozosmeje, rozplače a všetko medzi tým.

Schick Hydro Silk / Edelman

„Koniec bude srdcervúci, rozosmeje vás, rozcítite, čo cítite, pretože tak to robí [showrunner] Jenji [Kohan],“ povedala 32-ročná herečka Wonderwall.com . „Jenji - píše zlato a píše o veciach, ktoré sú relevantné, a veciach, ktoré sú relevantné, momentálne nie sú veľmi šťastní. Takže nie sme v šťastných časoch. “

Jackie, ktorá od premiéry šou v roku 2013 hviezdila ako chovankyňa Marisol 'Flaca' Gonzales, tiež uviedla, že natáčanie jej poslednej scény bolo pre ňu obzvlášť zničujúce.

„Je to pre mňa srdcervúce, pretože je to koniec, chápeš? Naozaj nemôžem nič povedať, ale toľko som vyrástol [v šou]. Stal som sa hercom v tej šou, ktorou som sa snažil byť. To predstavenie ma urobilo tým, kým som, a potvrdilo ma to. Nemôžem vám povedať všetko, ale je to niečo, čo musíte vidieť, “vysvetlila.Netflix / Photofest

Dominikánska hviezdička si zaslúži uznanie za kritiku oceňovanú sériu Netflix, ktorá získala 16 nominácií na cenu Emmy a štyri víťazstvá. Jackie bola relatívne nová herečka, keď získala rolu Flacy, na meno mala iba dva predchádzajúce profesionálne herecké tituly.

„Som požehnaný, že som mal možnosť ako„ OITNB “zistiť, kto som, byť ďalšou postavou ako Flaca. Pozerám sa na Flaca, viete, je sebavedomá a je to podvodníčka, “povedala Jackie. „Pokúsi sa zmeniť čokoľvek pozitívne na záporné, a tým som sa stala aj ja. Stal sa zo mňa úplne iný človek, o ktorom som nevedel, že ním môžem byť kvôli „Orange“.

Pokračovala: „Robím veci, o ktorých som si nikdy nemyslela, že to dokážem, a program„ OITNB “mi to ukázal. Učil som sa v zákulisí, keď som pracoval pred kamerou. Vyrástol som. Milovať samého seba neprichádza zo dňa na deň, ale Boh nerobí chyby. Nehovorím s -, prešiel som si peklom a späť. “

Jackie má na mysli takmer smrteľnú autonehodu, ktorú zažila ako tínedžerka a po urgentnej operácii mozgu ju nechala 72 hodín v kóme. Prezradila, že traumatický zážitok hlboko ovplyvnil jej sebavedomie v čase, keď bola najzraniteľnejšia.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

# wheniwas16 Chcel som sa vzdať. Stal som sa takmer smrteľnou autonehodou a chcel som sa vzdať svojho života. Po tom, čo som sa dozvedel, som bol v kóme 72 hodín, pretože som musel podstúpiť urgentnú operáciu mozgu. Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností, kliknite na odkaz v mojom životopise. Je to už 16 rokov, čo vznikla táto fotografia. Zdieľať naše príbehy a byť zraniteľní vo svete nie je ľahké a túto fotografiu som dlho uchovával v súkromí, ale dnes sa cítim tak slobodne, že ju zdieľam s vami. Chcem sa poďakovať svojej krásnej priateľke @_mellyyjelly za to, že vo mňa verila, keď som nemal silu veriť si. Ďakujem, že ste videli krásu vo mne. Som vďačný za to, že som tu a môžem zdieľať svoj príbeh prostredníctvom hudby. Bez ľudí, ktorí stáli za touto piesňou a filmom, by som to nedokázal. Ďakujem @feefa_la za to, že ste mi pomohli nájsť môj zvuk a dali mi dôveru vieru v moju víziu. @ssdaigui za to, že som vložil čas a energiu do kreatívnej réžie môjho filmu a posunul ho ďalej, ako som si dokázal predstaviť. Veľké ďakujem ďalšiemu režisérovi @parkerchillovi za to, že toto video ožilo a oživilo môj príbeh. @lucamcbaby za to, aby si sa neubránil svojej kreativite a čaroval za kamerou. Vaše fotografie vyrážajú dych. Som veľmi vďačný, že sa konečne môžem s vami všetkými podeliť o túto chvíľu. # newmusic # melly16 odkaz v bio. ďakujem @ľudia za to, že ste tento obrázok zdieľali ako prví. Znamená to svet. Nájsť ma nebolo ľahké, ale som tu a som pripravený.

Príspevok zdieľaný používateľom Jackie Cruz (@jackiecruz) 22. marca 2019 o 10:38 PDT

„Mal som autonehodu a vlasy som si tak trochu oholil, pretože som musel ísť na operáciu a všetka krása mi bola odobraná. Ak si teraz mám istotu, môžem povedať, že to trvalo roky. Nie je to niečo, čo príde cez noc, je to cesta. “

Našťastie Jackie dokázala prekonať túto skúsenosť a teraz chce pomôcť iným nájsť ich vnútornú dôveru a sebalásku. Herečka spolupracuje so spoločnosťou Schick Hydro Silk na projekte Feelin 'Myself Island kampaň, ktorá udelí jednému výhercovi hlavnej ceny cestu na ich vlastný súkromný ostrov, aby sa viac zamilovali do seba.

Jackie bola poslaná do tropického prostredia, aby tam nakrútila reklamu na reality show s faux datingom, ktorá bola spojená s kampaňou, kde sa usilovala o seba.

https://youtube.com/watch?v=89MYygPf0MM

„Išiel som na ostrov, kde som sa veľa staral o seba, napríklad o jogu. Dal som si kokosové margarity alebo čo som chcel. Bolo super zamilovať sa do seba, zobrať si večeru, “povedala o svojej skúsenosti. „Je zrejmé, že je to aj zábavné, ale správa sa týka času, aby ste sa cítili dobre.“

Dodala: „Aby som túto kampaň o sebavedomí získala - potom, čo som chcela zomrieť v mladom veku - nechcem byť príliš dramatická, ale tak som pokračovala. Ak môžem byť niekomu príkladom, aby miloval seba samého a nevzdával sa sám seba a vedel, že veci sa stávajú - možno nie najlepšie -, ale dejú sa z nejakého dôvodu. To všetko sa mi v živote stalo a ja sa na to pozerám spätne a pomohlo mi to byť tým, kým som dnes. “

Prihlasovacie obdobie do súťaže sa začína 9. júla a končí sa 22. júla. Jackie vyhlási víťaza na svojom kanáli Instagram (@jackiecruz) v pondelok 29. júla.