Žiadny Foxx daný? Cameron Diaz Návrat k herectvu zasiahol veľkú rýchlosť po 'zrútení' jej oscarovej kolegyne na scéne.Jamie Foxx bol čoraz viac rozrušený produkčnými problémami na scéne „Back In Action“, čo viedlo k prepusteniu niekoľkých členov posádky, Slnko informovali a dodali, že film je „v chaose“.

David Fisher/Shutterstock

'Pri natáčaní sa vyskytli nejaké problémy a Jamie sa kvôli tomu poriadne zrútil,' uviedol zdroj. 'Požiadal o okamžité vyriešenie problémov a [vyhodil] štyroch produkčných zamestnancov - ako keby to zázračne zlepšilo situáciu.'Medzi tie údajne konzervované patril výkonný producent, asistent réžie, riaditeľ jednotky a Jamieho vodič.

'Niektorí ľudia, ktorí na tom pracujú, sú úplne unavení z toho, ako to dopadlo a Jamie sa stal dosť nepopulárnym,' dodal zdroj.Film, ktorý sa natáča v Londýne, má byť Cameronovým návratom k herectvu po v podstate odchode do dôchodku . Posledným filmom herečky bol film „Annie“ z roku 2014, v ktorom si zhodou okolností zahral aj Jamie.

Gustavo Caballero/South Beach Photo/Shutterstock

Jamiemu, ktorý spolupracoval s hviezdou „Charlieho anjela“ na niekoľkých ďalších filmoch, sa podarilo presvedčiť Camerona, aby ukončiť svoju hereckú prestávku pre 'Back In Action.'

V telefonickom rozhovore, ktorý bol zverejnený online, Cameron povedal: ' Jamie Foxx , len ty si ma mohol dostať späť do akcie. Nemôžem sa dočkať, bude to pecka!'