Jana Kramer a manžel Mike Caussin tvrdo pracovali na obnovení manželstva po tom, čo ich nevera bývalej hviezdy NFL roztrhla.John Salangsang / REX / Shutterstock

Teraz Mike zdieľa podrobnosti o svojej liečbe závislosťou od sexu a pripúšťa, že pred rokom relapsoval.

Pár - ktorý sa zosobášil v máji 2015, sa rozišiel v auguste 2016 po tom, čo sa dozvedela, že podvádzal, potom sa zmieril a obnovil svoje sľuby v decembri 2017 - hovorili o Mikovom relapse v epizóde herečky-speváčky z 25. marca Podcast „Kňučte dole s Janou Kramerovou“ .Mike potvrdil predchádzajúce správy, že „vyhľadal liečbu pre závislosť na sexe v ústavnom liečebnom zariadení“, uviedol v podcaste, ktorý uviedol E! Novinky a dodal, že tam strávil 60 dní a od tej doby „bol v 12-krokovom programe sexuálnej závislosti“.

Michael Kovac / Getty Images for Magnolia Pictures

Tiež prezradil, že to pôvodne urobil, pretože „Jana mi dala druh ultimáta, keď všetko vyšlo, a ona všetko objavila, pozrela na mňa a povedala:„ Musíš niekam ísť. V zásade musíte zistiť, čo sa deje a čo to je, alebo som preč, bodka. “Na Janino naliehanie Mike vysvetlil, prečo sa blíži iba k jednému roku vytriezvenia zo závislosti na sexe, aj keď vyhľadal liečbu pred tromi rokmi. Pripustil „zakopnutie na ceste“ vrátane relapsu vlani na jar, ale trval na tom, že „okrem manželstva nedošlo k žiadnemu sexu“, a dodal: „Chcem len vyjasniť, odkedy“ šiel do, neexistovali žiadne ďalšie záležitosti. liečby.

Bez toho, aby zachádzala do podrobností, Jana naznačila, čo sa stalo. „Je to niečo, čo nemal robiť, a to v kruhu, ktorý bol veľmi červený, zlý a mohol byť strašný, a to bol obrovský relaps,“ vysvetlila v podcaste.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Pred pár dňami Mike povedal: „hej, vezmi si pohár vína a stretni sa so mnou na gauči“. Chytil som teda svoj pohár, odskočil som a povedal: „ako sa máš“? Dni pred tým, ako sme sa cítili, akoby sme sa míňali a kládli si rovnaké otázky ako „ako bol vysadený“ alebo „ako Jace jedol“. Ale sadli sme si a naozaj sme sa rozprávali. Bolo také príjemné byť a cítiť sa prepojený. Výzva pre páry: Vyskúšajte to zajtra s láskou. boli to týždne alebo roky, keď máte pocit, že sa len míňate a nie ste prepojení?

Príspevok zdieľaný používateľom Jana kramer (@kramergirl) 12. februára 2019 o 20:29 PST

„Áno, z manželstva to nebolo fyzické, ale v skutočnosti išlo o niečo, kde sa akcia konala ... Sme v podstate radi, že sa niekto neprišiel,“ uviedla podľa správy Nás týždenne .

Kamenec „One Tree Hill“ - ktorý má dve malé deti s Mikom, dcérou Jolie (3) a synom Jaceom (3 mesiace) - znamenalo, že svojho manžela zatkla. „Namiesto toho som sa objavila v hoteli, ak to naozaj chceš vedieť,“ povedala.

Mike poslucháčom povedal, že tento príbeh zdieľajú, pretože chce „byť schopný pomôcť ľuďom“ a už viac necíti „ohromnú mieru hanby“ nad svojím stavom. Teraz vysvetlil, že je konečne „v pohode vlastniť skutočnosť, že som závislý od sexu“.