Janet Jackson Rex USA Wissam Al Mana a Janet Jackson Getty Images Severná Amerika janet-jackson-manžílek Správy tichomorského pobrežia janet-jackson-perform AK janet jackson 2009 vmas Getty Images Severná Amerika janet-jackson-paula Rex USA nicole-kidman-janet-jackson Rex USA Janet Jackson, rozdiel Getty Images Severná Amerika janet-jackson Fame Flynet janet-jackson-you love Rex USA janet jackson šaty opraviť Invision / AP Janet Jackson AK účinkovanie janet-jackson Fame Flynet janet-jackson-tehotná Getty Images Severná Amerika janet-jackson-milan AK zdieľam Tweet Pripnúť Email

Ako Janet Jackson a jej manžel Wissam Al Mana sa usadili v rodičovstve po tom, čo v utorok 3. januára privítali zdravého chlapčeka menom Eissa, viaceré predajne špekulujú o význame mena svojho syna.

E! Novinky správy, ktoré niektorí teoretizovali, že Eissa znamená v arabčine Ježiša, čo je pekná rovnováha pre dieťa, ktorého mama bola vychovaná ako Jehovova svedkyňa a ktorého otec je quatarský moslim.

Ruch kopal trochu hlbšie, citujúc BabyNamesPedia ako zdroj zistenia, že Eissa v preklade znamená „Yaweh,“ hebrejské slovo pre Boha, „je spása“.

Eisa je pre deti zvyčajne pravopisným menom, ako sa píše v správach, zatiaľ čo Eissa je preferovanou chlapčenskou verziou.

Medzitým sa od Janetiny rodiny valia gratulácie online.

'Aké vzrušujúce!' LaToya Jackson tweetovala. „Jan a Wissam práve porodili krásneho chlapčeka !!! Gratulujeme !!! “

Synovec čerstvej mamy TJ Jackson tweetol: „Congrats Auntie @JanetJackson !!! Takže sme tak šťastní, že ste, Wissam, dodávajú: „Užívajte si každú minútu so svojím najväčším hitom Elissou. #parenthoodisthebest. “

Partnerka jej brata Jermaina Jacksona, ktorá je tehotná so svojím prvým dieťaťom, sa zapojila do hlasovania: „Blahoželáme tete Janet a jej manželovi Wissam Al Mana a ich novonarodenému synovi Eissovi. Nemôžem sa dočkať, až ho stretnem. “

Janet oznámila, že s manželom plánovali založenie rodiny minulý rok v apríli, keď zrušila koniec svojho turné „Unbreakable“.

O niekoľko mesiacov neskôr sa objavili obavy okolo zdravia notoricky známej súkromnej hviezdy. Všeobecne sa uvádzalo, že bola prikázal ísť do konca tehotenstva do konca tehotenstva, pravdepodobne kvôli vysokému veku, keď sa stala prvorodičkou.

„Robí sa dobre a odpočíva, kým sa nedostaví k svojmu dieťaťu,“ uviedol zdroj pre E! Správy poukazujú na to, že s tehotenstvom sa vyskytli určité komplikácie.

Podľa jej zástupcu však všetko nakoniec s dodávkou Janet prebehlo v poriadku.

„Janet mala zdravé doručenie bez stresu a pohodlne odpočíva,“ povedala jej zástupkyňa pre E! Novinky.

Janet ženatý Wassim v roku 2012, aj keď pár informoval novinárov o udalosti až dlho po jej skončení.

„Povesti o extravagantnej svadbe jednoducho nie sú pravdivé. Minulý rok sme sa vzali v tichom, súkromnom a krásnom obrade, “oznámili v roku 2013.„ Naše vzájomné svadobné dary boli príspevkami do našich obľúbených detských charitatívnych organizácií. Ocenili by sme, že je rešpektované naše súkromie a že nám je tentokrát umožnené oslavy a radosť. “