Johnny Depp a Amber Heard urovnali svoj dlhý a škaredý rozvod ešte v roku 2016, obaja však vďaka súdu stále bojujú medzi sebou na súde Oblek za ohováranie v hodnote 50 miliónov dolárov Depp podal proti Heardovi vlani v marci.

Splash News

Súdny proces, vyvolaný Heardovými dôsledkami v dokumente z roku 2018, ktorý ju Depp zneužil, sa podľa valentínskeho dňa zastavil na ďalší deň pokoja. Strana šesť .. V piatok 14. februára Depp podal návrh, v ktorom žiada súd, aby zamietol Heardovo predvolanie pre všetku komunikáciu medzi hviezdou „Pirátov z Karibiku“ a Harvey Weinsteinom, ako aj dokumenty týkajúce sa „akéhokoľvek násilia“, ktoré Depp mohol mať. spáchal pri nakrúcaní filmu Weinstein Company z roku 2004.

Deppova petícia údajne obviňuje Heardovo predvolanie z dôvodu „prekročenia hranice“ a sťažuje sa, že jej žiadosť „smeruje k predloženiu dokumentov, ktoré nie sú náležite odhaliteľné“.Inými slovami, Deppovi právnici tvrdia, že komunikácia medzi ich klientom a producentom, ktorá stojí za niektorými z jeho filmov, by sa do prípadu nemala vťahovať.

Arthur Mola / Invision / AP / Shutterstock

Heard v diele Washington Post nespomenula Deppa menovite o domácom násilí, ktoré podľa nej prežila. Ale Depp tvrdí, že každý, kto číta, by uveril, že bol bývalým partnerom, na ktorého sa odvolávala.

Medzitým sa nedávno objavili zvukové nahrávky Deppa a Hearda, ktoré sa hádali v roku 2015, a zdá sa, že ich oboch obviňujú, pokiaľ ide o to, kto koho zneužil.

„Babe, nie si udretý ...“, hovorí Heard v jednom okamihu nahrávok USA dnes . „Neviem, aký bol pohyb mojej skutočnej ruky, ale si v poriadku. Neubližoval som vám, nebil som vás, udieral som do vás, “dodáva Heard.

Neskôr v nahrávke je počuť Deppa, ktorý hovoril: „Nechcem ťa opustiť. Nechcem sa rozviesť, nechcem ťa dostať z môjho života. Chcem len pokoj. Ak sa veci stanú fyzickými, musíme sa oddeliť. “

Nahrávky viedli niektorých fanúšikov k vytvoreniu online petície, ktorá požaduje odstránenie Hearda z franšízy „Aquaman“.

Jeff Kravitz / FilmMagic

Právnici oboch hviezd zatiaľ posledný krok v prípade nekomentovali.