Sú Joshua Jackson a Jodie Turner-Smith sa tajne vzali?Vo štvrtok večer hollywoodske hviezdy zverejnili svoj súkromný románik na verejnosti červený koberec spolu na premiéru nového filmu Jodie „Queen & Slim“ v rámci AFI Festu. Vyzeralo to však, že pár mohol urobiť vo svojom vzťahu ešte väčší krok, pretože obaja vyzerali, že majú na sebe svadobné pásky - Jodie si nasadila diamantový prsteň a Joshua mal na svadobnom prste zlatý prsteň.

Getty Images pre AFI

Mali na mysli manželstvo, takže by neprichádzalo do úvahy, keby si duo tajne uviazalo uzol. Viaceré médiá v auguste informovali, že Joshua a Jodie získali sobášny preukaz v budove súdu v Beverly Hills.

Joshua a Jodie boli prvýkrát prepojení v novembri 2018 po tom, ako ich spozorovali pri obede.

Dvojica svoj vzťah tvrdo chránila, zriedka ho verejne komentovala a do veľkej miery sa vyhýbala zvedavým očiam paparazzov. Zdieľala fotografiu, na ktorej spáva začiatkom tohto roka, a ich vzťah potvrdila cez leto.Matt Baron / Shutterstock

Aj Jodie sa vo štvrtok podelila o záber páru z červeného koberca na svoj Instagram Story.

Joshuovi tiež dopriala sladký výkrik, keď bol ocenený na galavečere asociácie Environmental Media Association 2019.

„Som na teba hrdý @VancityJax, že ma každý deň inšpiruješ !!! gratulujem k prijatiu #EMAOngoingCommitmentAward !!! # EMAhonors, “napísala.