Prejdite, Ariana Grande - ďalšia popová hviezda sa dostala zasnúbený toto leto už po pár týždňoch randenia!TMZ uvádza, že Justin Bieber , 24 rokov, položil otázku modelácii Hailey Baldwin , 21, 7. júla na Bahamách - sotva mesiac po tom, čo znovu rozdúchali svoju starú romantiku zapnutú a vypnutú, ktorá sa sotva niekedy zdala viac než príležitostná.

247PAPS.TV / SplashNews.com

Dvaja očití svedkovia povedali TMZ, že k zásnubám došlo v ostrovnom letovisku, zatiaľ čo ľudia, ktorí jedli v reštaurácii na pozemku, tancovali salsu. „Justinova ochranka všetkým povedala, aby si odložili telefóny, pretože sa malo stať niečo zvláštne. Tvrdia, že Justin potom navrhol pred všetkými, “píše TMZ.

Tretí zdroj so znalosťou situácie potvrdil zásnubné správy pre TMZ.

Justinov otec Jeremy Bieber zverejnil záhadný Instagram foto jeho najstaršieho dieťaťa siluetu proti slnku s titulkom, „@justinbieber Proud je podhodnotenie! Nadšení pre ďalšiu kapitolu! “ - o ktorom sa fanúšikovia domnievajú, že je reakciou na zásnubné správy.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

@justinbieber Proud je podhodnotenie! Nadšení pre ďalšiu kapitolu!

Príspevok zdieľaný používateľom Jeremy Bieber (@jeremybieber) 8. júla 2018 o 8:31 PDT

O niekoľko hodín neskôr potvrdil správu na Twitteri Haileyin otec, herec Stephen Baldwin. „Sladký úsmev na tvári! ja a manželka (Kennya) Vždy sa modli 4 vôle bohov !! Pohybuje sa v srdciach JB&HB Modlime sa všetci, aby sa splnila Jeho vôľa Milujem ťa 2! #Godstiming #bestisyettocome Congrats. ' Označil Justinovho otca Jeremyho a matku Pattie Mallette a pridal posledný hashtag #PraiseJesus, ako aj obrázok biblickej pasáže z Efezanom.

https://twitter.com/StephenBaldwin7/status/1016047509632897024

Justin a Hailey - ktorí boli prepojení v rokoch 2015 a 2016 - iba vyšli na verejnosť so svojou znovu rozdúchanou romantikou v júni. Odvtedy ich spozorovali, ako sa držia za ruky, robia sa a flákajú sa všade od Miami a New Yorku po Los Angeles a Hamptons. 21. júna oni pranierovaní fanúšikovia športovými umelými svadobnými kapelami, keď vedeli, že ich počas výletu v New Yorku sledovali paparazzi. O dva dni neskôr oficiálne zrealizovali svoj nový vzťah s Instagramom, keď sa Hailey objavila v jeho instagramovom príbehu.

V rozhovore pre The Sunday Times zverejnenom koncom mája Hailey (ktorá bola romanticky spojená s popovou hviezdou Shawnom Mendesom ešte začiatkom mája) vyzerala, akoby vyzerala ako ona a Justin (ktorí sa odlúčili od dlhoročnej lásky Seleny Gomez - opäť - okolo marca) boli pevne v zóne priateľov v týchto dňoch.

@justinbieber / Instagram

„Zoznamovací bazén je malý. Je zriedkavé nájsť niekoho, kto má rovnaké nápady a morálku ako ja. Takých ľudí som už našla, čo je osviežujúce, “uviedla. Pri otázke na jej predchádzajúci románik s Justinom vysvetlila: „S Justinom sme boli dlho kamaráti. Stretla som ho, keď som bola naozaj mladá a bol to jeden z mojich najlepších priateľov. Každý vie, že sa to v určitom okamihu zmenilo na niečo iné, ale to sa stane, keď máš 18, 19. Bolo to to, čo to bolo. Prešli sme dlhým obdobím, keď sme neboli kamaráti. “

Hailey pokračovala: „Nehovorili sme dosť dlho a pokračovalo veľa zvláštností. Presunuli sme sa okolo toho. Oboch nás to priviedlo k poznaniu, že ako priatelia proste pracujeme oveľa lepšie. Je to niekto, koho si skutočne vážim. Teraz je to veľmi vyspelá situácia. Je to dobré.'

V roku 2016 Justin povedal GQ, že Hailey je „ niekoho, koho skutočne milujem . “

247PAPS.TV / SplashNews.com

O rok skôr, v roku 2015, keď boli prvýkrát prepojení, Hailey pochválila popovú hviezdu a pripísal si ho spolu s farármi v kostole Hillsong, ktorého sa obaja zúčastňujú, za to, že ju držal pri zemi. „[Justin a ja] sme si veľmi blízki s Carlom a Laurou [Lentz]. Záleží im na mne ako na autoritatívnych osobnostiach môjho života a chodím k nim s mnohými vecami a prosím ich o radu, “povedala pre New York Post.

'Naozaj ma drží pri zemi, aby som bol súčasťou ich kostola.' K Justinovi dodala: „Minulý rok [Justin] urobil v jeho živote veľa veľkých zmien. Je to naozaj dobrý človek a nemyslím si, že každý pozná túto jeho stránku. Myslím, že sa snaží každého dostať k poznaniu, že v skutočnosti je. “