Katy Turová, korešpondentka správ NBC News, údajne končí tento víkend s Tony Dokoupilom z CBS News, Strana šesť sa výlučne hlási.

Getty Images pre ELLE

Pár, ktorý sa stretol v maskérni počas štúdia na MSNBC (vtedy tam pracoval Dokoupil), údajne plánoval v piatok previazať uzol, keď slnko zapadá pri „nedenominačnom ceremoniáli uprostred púšte v Utahu“. a povedal zdroj Strana šesť .

Priateľ páru dodal, že „zámerne si vybrali miesto, kde nebude mobilná služba a nikto v ich okolí nebude hovoriť o politike. Žiadne nastavenie, žiadny oltár, priamo pred skalami. “

Priateľ pokračoval do stránky Six a vysvetľoval, že Katy povedala, že to bude „iba my a zem“. „

Strana Six sa tiež dozvedela, že pár si bude vymieňať svoje vlastné sľuby, ktoré napísali sami, a tiež rodičia dali svoje požehnanie.AP / REX / Shutterstock

Tur, slávna autorka, ktorá je naposledy známa reportážou z Trumpovej prezidentskej kampane, odhalené vo svojej knihe „Neuveriteľné: Moje miesto v prednej časti najbláznivejšej kampane v amerických dejinách“, ktorú opustili aj jej rodičia a obe skupiny starých rodičov.

Neskôr sa bude konať večierok, na ktorom môžu rodina a priatelia oslavovať novomanželov, najskôr však podľa stránky Six strávia niekoľko dní v neuveriteľnom utahskom národnom parku Zion a v Grand Canyone.

Zbavený výlet by mohol byť práve to, čo zverejnená autorka potrebuje, po niekoľkých rušných dňoch nasledujúcich po Trumpovi, kde bola zvolal menovite už pri viacerých príležitostiach, prezident Trump, späť na ceste kampane.