Dcéra Keitha Richardsa Alexandra Richardsová cez víkend zviazala uzol a jej otec hodil poriadne dážď.Strana šesť uviedla, že rockerkina dcéra povedala cez víkend dlhoročnému priateľovi Jacquesovi Naudeovi „na to“ na mrzkej farme mesta Lachat vo Westone v štáte Connecticut.

Rob Kim / Getty Images pre DuJour

Alexandra túto správu v nedeľu potvrdila na Instagrame a zverejnila fotografiu svojich pravdepodobne svadobných šiat a topánok.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

#AboutLastNight Over the Moon oznamujem, že som dnes pani! #SundayLove

Príspevok zdieľaný používateľom Alexandra Richardsová (@officialalexandrarichards) 8. septembra 2019 o 15:01 PDT„#AboutLastNight. Cez mesiac oznámiť, že som dnes pani! #Sundaylove, “označila výstrel.

Ceremónie sa zúčastnil nielen Keith, ale po ruke boli aj jeho spoluhráči z kapely Rolling Stones Ronnie Wood a Charlie Watts. Mick Jagger sa nezúčastnil, povedala Strana šesť.

„Hostia kráčali alebo si brali golfové vozíky z Keithovho domu, kde svadobná hostina odštartovala veci hlasnou hudbou,“ uviedol zdroj pre stránku Six. Miestny blog uviedol, že hostia večerali na jahňacine, a večer bol plný prejavov a slávnostných prípitkov.

33-ročná Alexandra je najmladšia Keithova dcéra.

FilmMagic

„Najfantastickejšia noc!“, Komentovala Keithova manželka, supermodelka Patti Hansen, fotku Alexandry na Instagrame. „Boh vám žehnaj, pani Naudeová.“

Pred svadbou zverejnila Alexandra fotografiu a pripravovala sa na veľký deň. Sprievodnou hudbou bola hudba Dixie Chicks spievajúca „Going To The Chapel Of Love“.

Alexandra a Jacques, filmárka a vizuálna umelkyňa, sú spolu už dva roky.

Kerry Washington a Chris Rock

Po tom, čo sa pár minulý rok v decembri zasnúbil, sa Patti rozplakala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Povedala áno ! ️️ @officialalexandrarichards mama a otec milujú Jacquesa a my sme nemohli byť šťastnejší pre náš šťastný nový rok Alexandra !! S toľkou láskou

Príspevok zdieľaný používateľom Patti Hansen (@pattihansen) 31. decembra 2018 o 12:15 hod. PST

„Povedala áno!“, Napísala Patti. 'Mama a otec milujú Jacquesa a my sme nemohli byť šťastnejší pre našu Alexandru.'

Miesto konania svadby nebolo ďaleko od miesta, kde nevesta vyrastala.

„Miloval som tam vyrastať. Mnoho ľudí si myslí, že som vyrastal v LA, ale som rád: „Noooo. Som severovýchodné malé dievča, “povedala raz pre stránku Six. „Mali sme tento malý domček v lese a boli sme tak odpojení od zhonu. Aj keď som nevedel, čo to znamená, až kým sme zjavne neboli oveľa starší. Teraz bežím každý víkend domov k svojim rodičom, napríklad: „Uvaríme vám!“ Je to útulné. Som rodinné dievča. “