keshia-rytier-pulliam Instagram Keshia Knight Pulliam WireImage AP120217040480 Invision / AP Keshia Knight Pulliam AK keshia-pulliam-tehotna @keshiaknightpulliam / Instagram 97120670 Getty Images KeshiaKni_Kevin_64282420_Max Kevin Mazur / WireImage zdieľam Tweet Pripnúť Email

Keď 23. januára kamenec „Cosby Show“ Keshia Knight Pulliam privítal dcéru, otec dieťaťa, Ed Hartwell, nebol nikde v dohľade a nedostal ani heads-up.Ed v skutočnosti od svojho právnika zistil, že je novým otcom.

„Nedostal hovor ani nič,“ povedal zdroj Page Six. 'Ed to v podstate zistil súčasne so zvyškom sveta.'Keshia oznámila narodenie na Instagrame s fotografiou nôh svojho drobčeka, ale nezmienila sa ani o Edovi, ktorý podľa zdroja nezistil, že je opäť otcom, kým Keshia už nebola doma z nemocnice.

„Ella Grace dorazila !!!“, napísala svojim 1,2 miliónom sledovateľov na Instagrame.Zlá krv medzi herečkou a Edom je citeľná a kedysi dokonca chcela, aby jej odcudzená bývalá bola byť zamknutý za to, že odmietol podstúpiť test otcovstva.

Keshia, ktorá hrala milého Rudyho Huxtablea, ženatý Ed na Nový rok 2016, iba pár dní potom, čo sa zasnúbili. O sedem mesiacov neskôr ona oznámila svoje tehotenstvo správa na Instagrame, ktorá drží košíček s ružovou polevou.

O týždeň však Ed požiadal o rozvod.

„Momentálne jediné, čo chcem, je test otcovstva dieťaťa,“ povedal vtedy pre TheYBF a naznačil, že má pocit, že bola neverná.

Zasvätený pracovník pre magazín People uviedol, že načasovanie tehotenstva jeho manželky sa mu zdalo čudné, pretože sa v ich vzťahu nachádzali „na veľmi zlom mieste“.

'Je to len preto, že jej povedal, že chce počkať, až bude mať dieťa, a veci sa medzi nimi skutočne zhoršili, a potom sa objaví tehotná,' uviedol zdroj.

To by mohlo byť dôvod, prečo Ed v žiadosti o rozvod uviedol, že jeden z nezmieriteľných rozdielov páru zahŕňal „neustále nezhody v rozhodovaní o zmene života, ktoré páry zvyčajne robia spolu“.

Ed už má 9-ročného syna Eda Jr. so svojou bývalou manželkou, bývalou hviezdou „Skutočných manželiek z Atlanty“ Lisou Wu. “