Khloe Kardashian žije svoj najlepší život - a je to vidieť!

Michael Becker / E! Zábava / NBCU Photo Bank cez Getty Images

Hviezda filmu „Keeping Up With the Kardashians“ oslávila víkend zverejnením série fotografií v bikinách, ktoré sú jej na pláži s dcérou True, a využite príležitosť, ktorá priťahuje pozornosť, ako spôsob šírenia posolstva sebalásky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

♡ Toto leto som sa zameral na MŇA. Ja zvnútra. Myseľ Telo. Duša. ♡ #zaostrený # mier # sila

Príspevok zdieľaný používateľom Khloé (@khloekardashian) 18. augusta 2019 o 4:31 PDT

„Toto leto som sa zamerala na MŇA,“ podčiarkla prvý obrázok, kde urobila pózu v svetlo-modrých bikinách a zodpovedajúcom zakrytí. „Ja zvnútra. Myseľ Telo. Duša. # zameraný # mier # sila. “Na nasledujúcich obrázkoch slobodná matka naďalej predvádza svoju dokonale vyrysovanú postavu, keď sa s dcérou leňoší na piesku na tropickej pláži. „Moje plážové dieťa a ja,“ napísala titulku k prezentácii.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

moje plážové dieťa a Ja

Príspevok zdieľaný používateľom Khloé (@khloekardashian) 18. augusta 2019 o 8:43 PDT

Začiatkom tohto mesiaca sa Khloe podelila o video z tréningu celého tela s trénerkou Joël Bouraïma, a nebol to vážne žiadny žart. „Človeče, som tak boľavý! Milujem však tento pocit. Znamená to, že som urobila niečo, “napísala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Človeče, som tak boľavý! Milujem však tento pocit. Znamená to, že som niečo urobil

Príspevok zdieľaný používateľom Khloé (@khloekardashian) 7. augusta 2019 o 7:04 PDT

Od rozchodu s otcom True, hviezdou NBA Tristanom Thompsonom, Khloe na sebe tvrdo pracovala - zvnútra von. Okrem náročných tréningov so svojím trénerom vydávala toľko lásky a pozitivity, aj keď ide o jej bývalého, ktorý ju údajne podvádzal.

'Prečo by som niekedy nenávidel každého, kto pomohol vytvoriť takého anjela?' ona napísal v sekcii komentáre príspevku na Instagrame po tom, čo fanúšik tvrdil, že „Khloe nenávidí Tristana.“

„Ľudia robia chyby, ale neublížim svojmu vlastnému uzdraveniu tým, že sa budem držať nenávisti. Som príliš zaneprázdnená výchovou svojho krásneho dieťaťa a zabezpečením týchto peňazí, aby som nenávidela každého jednotlivca, “dodala

Fanúšikovia očividne zaujali najnovším prístupom Khloe k životu, ako aj svojou postavou. Jej posledné príspevky na Instagrame boli zahltené toľkou láskou, vrátane komentárov jej matky Kris Jenner, ktorá ju označovala ako „bohyňu“, a jej sestry Kim, ktorá uviedla, že je „hlavnými cieľmi“.