Za posledných pár týždňov sa Instagram začal cítiť trochu ako jeden veľký karanténne premeny Platforma (alebo v niektorých prípadoch makeunder) s celebritami a, úprimne povedané, s každým iným v našom informačnom kanáli, debutujúcim s neustálym prúdom nových farieb a štýlov vlasov, selfie bez make-upu a domácich salónov sa pohybuje každý deň, ak nie každú hodinu.Žiadna z týchto transformácií nás však nepripravila na nový vzhľad Khloe Kardashian debutoval v piatok 22. mája.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

umiestnenie: pod sučkami skiiiinnnnn

Príspevok zdieľaný používateľom Khloé (@khloekardashian) 22. mája 2020 o 14:51 PDT

Či už to bola nová „bronzová“ farba vlasov dobrého amerického dizajnéra, jej super bronzovaná pokožka alebo jej mimoriadne napnuté čelo, fanúšikovia sa nemohli prestať snažiť presne určiť, čo Khloe zrazu vyzeralo, ako to povedal jeden používateľ Instagramu, ako „úplne iná osoba.“Niektorí používatelia navrhli, aby sa Khloe transformovala na konkrétne iná osoba - konkrétne jej najlepšia priateľka Malika.

Kamaráti môžu mať spoločného go-to vizážistu alebo fotografa, čo by mohlo vysvetľovať niektoré podobnosti.

Keď sa na Twitteri začal trendovať nový vzhľad Khloe, používatelia väčšinou nedokázali prekonať zdanlivo odlišné funkcie Khloe. „Nedržím krok s Kardashianmi,“ napísala jedna osoba (cez Kozmopolitný ), „Kedy prepracovali Khloe?“

Ďalšia zdieľala bok po boku kompozit z Khloe spred niekoľkých rokov so svojím najnovším vzhľadom a praskaním: „Dúfam, že Khloe Kardashian nemá zabezpečenie tváre. “

Vtipy stranou, nie je to tak, že by nás Khloe predtým neochromila zásadnou opravou v oddelení vzhľadu. Ešte v roku 2008 sa rozhodla nosiť svoje dlhé hnedé vlasy prirodzené a držať ich s minimálnym mejkapom. Čoskoro predstavila svojim vlasom ombre odtiene, ktoré potom zosvetlila.

Rýchlo dopredu do roku 2015 a Khloe predvádzala zoštíhlenú postavu pod kratšími popolavými blonďavými zámkami.

Hrala sa s tým, že bude kratšia a blonďavejšia ... a dlhšia a tmavšia niekoľko nasledujúcich rokov, s niekoľkými výraznými znakmi Marilyn momenty pozdĺž cesty.

Jeden používateľ Twitteru dokonca zostavil celú galériu meniacich sa vzhľadov Khloe v priebehu rokov.

Nakoniec sa však ukázalo, že väčšina transformácií Khloe bola postupná - alebo dočasná, so zdvorilosťou očividne pohotovostného tímu, ktorý má k dispozícii.

Okrem toho, keď nemáte na rukách nič iné než čas na záruku, aká škoda je, že ste tým trochu zatriasli - a vyzerali ste dobre, keď to robíte?