Kim Kardashian West hlasuje za svojho manžela Kanye West ukončiť svoj beh v Bielom dome.Evan Agostini / Invision / AP / Shutterstock

Uprostred správy, na ktorej Kim pracuje zachrániť ich šesťročné manželstvo , tiež ho vraj vyzýva, aby kvôli svojej rodine ukončil svoju dlhoročnú prezidentskú ponuku. Kanye však išiel úplne opačným smerom.

„Kim prosila Kanyeho, aby zastavil svoju prezidentskú vec, aby prestal hovoriť o svojich deťoch na mítingoch. Ale ignoroval ju a namiesto toho išiel ďalej a najal ďalších ľudí ... a pokúsil sa zaregistrovať vo viacerých štátoch, “uviedol zdroj Strana šesť a dodal, že Kanye sa „len tak nezastaví“ v túžbe stať sa ďalším POTUSOM.

Chris Pizzello / Invision / AP / Shutterstock

Kanye 4. júla na Twitteri oznámil, že je kandidovať na prezidenta USA . V tom čase Kim prejavila svoju podporu opätovným tweetovaním jeho oznámenia pomocou emodži s americkou vlajkou. Teraz vidí túto prezidentskú ponuku ako veľkú prekážku pre rodinu, najmä po Kanyeovej emotívna kampaň demonštrácie v Južnej Karolíne v júli - počas ktorej odhalil, že s Kim diskutovali o prerušení ich prvého tehotenstva.

Potom tweetol, že bol hľadiac na rozvod z hviezdy „Keeping Up With the Kardashians“. Neskôr tweet vymazal a verejne sa ospravedlnil Kim, ktorá povedala, že je uprostred bipolárnej epizódy.Evan Agostini / Invision / AP / Shutterstock

Kim a Kanye údajne už nejaký čas žijú oddelené životy. Podľa správ je v Los Angeles s ich deťmi, zatiaľ čo on žije v ich Ranč vo Wyomingu v hodnote 14 miliónov dolárov . Viaceré správy uviedli, že Kimove výzvy na niekoľko dní ignoroval, dvojica sa však minulý týždeň krátko stretla vo Wyomingu. Nevyzeralo to však na šťastné stretnutie - fotografie ukazovali jej plač, zatiaľ čo sa zdalo, že sú zapojené do búrlivej diskusie.

„Toto je pre Kim nočná mora, hľadá východisko. Ale je tiež milý človek a chce pre svoje deti urobiť maximum, “uviedol zdroj stránky Six.

2. augusta sa objavili fotografie, ktoré ukazujú, ako Kanye a syn Saint nastupujú do súkromného lietadla vo Wyomingu. O niekoľko hodín neskôr TMZ - s odvolaním sa na zdroje blízke rodine Západu - uviedla, že Kim a Kanye si berú „súkromnú rodinnú dovolenku, aby si vyskúšali veci“. Dvojica sa už mesiace „vôbec nevidela“, informoval webloid.

Podľa TMZ je dovolenka niečím, o čom pár hovoril, keď bola Kim vo Wyomingu o niekoľko dní skôr, a „pre Kanyeho bude„ čas, aby… preukázal, že je ochotný sa za svoju rodinu zmeniť “.