Chytený do pasce!Kim Kardashian je opäť obvinená zo zmeny svojho imidžu a dôkazy, ktoré priniesol používateľ TikTok, sú dosť presvedčivé.

V polovici apríla zverejnila hviezda 'The Kardashians' fotografiu z bazéna, keď propagovala svoju novú spoluprácu s Beats by Dre. Používateľ TikTok si však všimol, že Kimov pravý trapézový sval v podstate chýba.

Jennifer Garner a Ben Affleck deti
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian (@kimkardashian)

'Kim K je notoricky známa tým, že svoje pasce vyťahuje Photoshopom,' povedal užívateľ . 'Prečo? Neviem. Možno preto vyzerá jej krk menší.'Používateľ si všimol, že voda za Kimovým krkom vyzerala „pokrivená“. Kim navyše zverejnila video zo zákulisia fotenia. Pri porovnaní nefiltrovaného videa s údajne upravenými obrázkami je badateľný rozdiel.

jantárová ruža louis vuitton inzerát
Matt Baron/Shutterstock

Toto je sotva prvýkrát, čo bola Kim obvinený z úpravy jej fotografií . V januári sa TikToker stal virálnym po tom, čo obvinil Kim úprava dcéry Khloe Kardashian, True, do podoby Disneylandu s Kiminou dcérou Chicago . Príbeh sa stal pútavejším, keď si internetoví detektívi uvedomili, že Trueina tvár bola v skutočnosti upravená Photoshopom cez tvár Stormi Webster, Kylie Jenner dcéra. Rodina nikdy nereagovala na celkom zrejmé obvinenia z Photoshoppingu, ale Khloe náhodne to priznal o niekoľko mesiacov neskôr .

vzťah rumer willis a val chmerkovskiy

V apríli fanúšikovia opäť obvinili Kim, že zmenila svoj imidž a tvrdili, že ona upravila si pupok .

'No tak chlapci... Vážne! To je také hlúpe!' odpovedala Kim. 'Tvrdím, že som si vystrihol pupok vo Photoshope?'