Kim Zolciak-Biermann sa nachádza na známom území: na nesprávnom konci kritiky sociálnych médií.

David Livingston / Getty Images

Jedného dňa po reakcii na obraz, ktorý zverejnila o svojej najmladšej dcére Kaii, sa hviezda filmu „Skutočné manželky z Atlanty“ podelila o obraz svojej 21-ročnej dcéry Brielle s veľmi tučnými perami.

„Christmas morning @briellebiermann,“ napísala Kim 27. decembra.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vianočné ráno @briellebiermann ️

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Zolciak-Biermann (@kimzolciakbiermann) 27. decembra 2018 o 8:09 PST2,9 milióna sledujúcich televíznej reality show sa im nepáčilo presne to, čo videli, a dali to Kim vedieť. Nakoniec deaktivovala komentáre k fotografii.

„Och, pery. To nie je dobré!' povedal jeden fanúšik podľa nás Weekly. Ďalšia pridala: „Čo sa deje s jej perami.“ Tretia osoba mala obavy, že sa deje niečo vážnejšie.

„Myslím, že mala na niečo alergickú reakciu? Hádam? Dúfam, že je v poriadku! “ napísal komentátor.

Charles Sykes / Bravo / NBCU Photo Bank cez Getty Images

Nie je nezvyčajné, že Kim je na konci kritiky online. Povedala, že sa rozčuľuje, keď sa ľudia zameriavajú na jej deti.

„Zmätky s mojimi deťmi budú veľké, chápete? ... Použijeme Brielleine pery, však? Takže keď chcela Brielle urobiť svoje pery. Bolo to niečo, čo sa jej nikdy veľmi nepáčilo, “povedala nám Kim v júli. „Vždy hovorila o tom, že chce mať väčšie pery. Mala 18 rokov, vzal som ju k najlepšej. To je jej rozhodnutie, jej voľba. Vzal som ju k najlepšej. Bola veľmi otvorená, pretože povedala, že nechce, aby iné dievčatá, ktoré sa cítia ako ona, nevedeli, že neexistuje iná možnosť. Takže to zdieľala so svetom. Potom sú ako: „Vyzeráte ako kačica, vyzeráte hrozne, vyzerajú hrozne, bla, bla, bla“ a Brielle ako: „No, f - možno by som nemal nič povedať.“ Povedal som: „Nie, ty to v podstate len robíš.“ “