Kim Zolciak -Biermann sa v dohľadnej dobe nezapojí do zoznamu rozvedených osôb „Skutočné ženy v domácnosti“.

Instagram

'V mojom dome to nie je možné,' povedala Kim Fox News potenciálneho rozvodu so svojím manželom Kroyom Biermannom.

Kim a Kroy sú manželia takmer šesť rokov a majú spolu štyri deti - Kaia, Kane, Kroy Jr. a Kash - okrem Kimových detí z predchádzajúceho vzťahu, dcér Brielle a Arianny. Títo dvaja nakrúcali svoje životy pre svoju šou Nenechajte sa oneskoriť šesť rokov a Kim sa plánuje znovu pripojiť k seriálu The Real Housewives of Atlanta, ktorý sa koná desiatu sezónu.

„Nikdy by som nedovolil, aby nejaká šou ovplyvnila moje manželstvo,“ vysvetlil 39-ročný muž. 'Moje manželstvo je určite prvé.'

Reality hviezda sa zamyslela nad tým, prečo sa niektoré z ďalších žien z franšízy - ako LuAnn de Lesseps, Bethenny Frankel, Yolanda Hadid, Porsha Williams a Camille Grammer - rozviedli od prvého predstavenia v predstaveniach Bravo. Povedala, že je presvedčená, že sa mohli rozísť so svojimi manželmi kvôli „humbuku v televízii a publicite“ a preto, že si môžu myslieť, že je „ľahšie sa rozviesť“, ako vyriešiť problémy v manželstve.Okrem toho, že svoje manželstvo dala pred svoju slávu v realite, Kim sa podelila aj o svoje tipy, ako udržať svoje manželstvo v takte.

„Je super žart - to vždy pomôže,“ povedala. „Naozaj som naozaj presvedčený, že deti ukladáme do postele o ôsmej, máme pár hodín [pre seba].“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Dobrú noc

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Zolciak-Biermann (@kimzolciakbiermann) 4. júna 2017 o 17:54 PDT

Tí dvaja tiež obnovili svoje sľuby v máji, sedem rokov potom, čo sa stretli na podujatí Dancing With Atlanta Stars. V tom čase Kim zdieľala fotografie jej a Kroy v svadobnom odeve, ako aj zábery ich detí, ktoré boli pri tejto príležitosti oblečené na pláži.