John Travolta už dlho čelil povesti, že je gay .

Podľa blízkej priateľky, bývalej hviezdy a kolegyne scientologičky Kirstie Alley, ktorá tvrdí, že sa s hercom do seba zamilovali pred rokmi a mali emocionálny pomer, však John nie je homosexuál.

Berlínske štúdio / BEImages / BEI / REX / Shutterstock

Na otázku, či si myslí, že povesti môžu byť pravdivé, Kirstie „rázne“ pokrútila hlavou, omdlila a povedala Slnko Dan Wootton v rozhovore zverejnenom 16. septembra: „Nie, nemám. Teda, poznám ho celkom dobre - a poznám aj lásku ... “

Kirstie podrobne opísala, ako sa spolu s Johnom, ktorý si zahral v snímke Look Who’s Talking v roku 1989 a v jej dvoch pokračovaniach, navzájom vtedy padli, ale povedali, že svoje pocity nenaplnili, pretože vtedy nechcela fyzicky podvádzať. - manžel Parker Stevenson, za ktorého sa vydala v roku 1983.

Keby sa s Johnom rozhodli, verí, že by to bolo spočiatku úžasné, ale nakoniec by to skončilo zle. „John a ja by sme sa navzájom zožrali, pretože John a ja sme si takí podobní. Bolo by to ako dve horiace hviezdy, ktoré len tak vyhasli, “povedala Kirstie.Rex USA

Celá skúsenosť bola srdcervúca. „John by súhlasil, že je vzájomné, že sme sa do seba nejako zamilovali. Poviem, že je to jedna z najťažších vecí, aké som kedy urobila, najťažšie rozhodnutie, aké som kedy urobila, pretože som bola doňho šialene zamilovaná - boli sme spolu zábavní a zábavní, “povedala.

demi moore a rob lowe

„Nebol to sexuálny vzťah, pretože nebudem podvádzať svojho manžela. Ale viete, myslím si, že sú veci, ktoré sú oveľa horšie ako sexuálne vzťahy, ako keď niekoho podvádzame, “dodala. „To, čo som urobil, považujem za ešte horšie, pretože som sa do neho vlastne nechal zamilovať a zostať v ňom dlho.“

Kirstie pre The Sun vysvetlila, že John postúpil ďalej, keď si uvedomil, že z ich emocionálneho pomeru nič nebude. „Keď bolo veľmi zrejmé, že zostávam ženatý, začal znova vidieť Kelly [Prestona],“ povedala. John sa v roku 1991 oženil s Kelly.

SNAP / REX / Shutterstock

Kirstie povedala, že Kelly ju začiatkom 90. rokov konfrontovala so svojím správaním okolo Johna. „Kelly za mnou prišla - a vtedy sa vzali - a ona povedala:„ Ehm, prečo flirtuješ s mojím manželom? “Spomína Kirstie. 'A to bolo niečo, keď som sa musel rozhodnúť, a tým sa to skoro skončilo.'

Kirstie, John a Kelly sú teraz skvelí priatelia - všetci dokonca žijú vedľa seba, zdieľala Kirstie s The Sun a dodala, že v plote majú bránu, ktorá im umožňuje ľahšie sa navštevovať.

Lester Cohen / WireImage

Kirstie tiež uviedla, že verí, že ona a John by nevydržali ako pár dlhodobo, keby sa pred tými rokmi podvolili svojim túžbam.

Herec „Pulp Fiction“ chodí spať asi o 4 alebo 5 ráno a vstáva o 3 popoludní. Idem spať o 9tej v noci a vstávam o 5 ráno. V zásade by sme sa nevideli. Bola by to katastrofa, “dodala.

'A ukázalo sa to skvele, pretože po všetky tie roky sme zostali najlepšími priateľmi.'