Kylie Jenner a vzťah Travisa Scotta bol v posledných týždňoch v centre pozornosti uprostred obvinení z drámy - a neutícha.Chelsea Lauren / REX / Shutterstock

Koncom februára TMZ uviedla, že Kylie a Travis sa dostali do obrovského boja po tom, čo obvinila rappera - jej takmer dvojročného priateľa, ktorý je tiež otcom jej 1-ročnej dcéry Stormi - z byť neverný potom, čo objavila nevhodné rozhovory v jeho DM . (Travisov zástupca poprel, že by hudobná hviezda bola podvádzaná.)

Aj keď hviezdy zostávajú pár, TMZ teraz hlási, že je tu stále veľké napätie, a hoci Travis a Kylie stále hovoria, zatiaľ čo on je na turné, a ona je doma v Kalifornii a pracuje na svojom ďalšom uvedení produktu Kylie Cosmetics na trh a starostlivosti o svoju dcéru, komunikujú iba „v spurtoch“ „a„ vzťah nie je ani zďaleka taký, aký býval, “píše TMZ.

To vysvetľuje TMZ preto, že Kylie má stále veľké problémy s dôverou, ktoré sú zosilnené, pretože Travis je na ceste.

NINA PROMMER / EPA-EFE / REX / Shutterstock

Podľa TMZ sú obaja odhodlaní sedieť a pracovať na poškodení, ale uvedomujú si, že si budú musieť počkať, kým obaja ustúpia od pracovných záväzkov - a kým nebudú obaja na rovnakom mieste.Kylie a Travis v posledných dňoch zdieľajú navzájom verejné správy o podpore. Travis pred pár týždňami dal Kylie na pódium výkrik, ktorý bol podvádzaním, pričom vyhlásil: „Milujem ťa, manželka“, a potom 2. marca ukončil svoju šou v Madison Square Garden v New Yorku.

Kylie poslala jemnejšie posolstvo jednoty prostredníctvom Instagramu 15. marca: Na novom obrázku so Stormi mala na sebe niečo z jeho turné. „Dievčatko,“ označila sladkosť strela .

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

dievčatko

Príspevok zdieľaný používateľom Kylie (@kyliejenner) 15. marca 2019 o 19:25 PDT

Zdroje pre TMZ povedali, že pár je „presvedčený, že budú môcť veci vyriešiť počas dlhej Travisovej pauzy na budúci mesiac… zatiaľ však ich kariéra zaujala predné sedadlo.“