orphea_010711p3_presley_02 NPG lisa-marie-michael AK LisaMariePresely2013CMT Getty Images AP661319607182 Invision / AP 169976444 WireImage Lisa Marie Presley MSN zdieľam Tweet Pripnúť Email

Dvojročné 8-ročné dcéry Lisy Marie Presleyovej boli sociálnymi pracovníkmi prijaté do ochrannej starostlivosti po tom, čo úrady údajne našli usvedčujúce fotografie a videá uložené v počítači, ktorý vlastní odcudzený manžel Lisy, Michael Lockwood.The Denná pošta zverejnil súdne dokumenty v piatok 17. februára.

'Bola som šokovaná a zdesená a bolo mi zle od žalúdka,' uviedla Lisa v súdnych listoch podaných v rámci prebiehajúceho rozvodu s Michaelom. Tento materiál klasifikovala ako „nevhodné fotografie“ a „rušivé videozáznamy a správanie“.Lisa Marie, jediné dieťa Elvisa Presleyho, v novinách uviedla, že policajné oddelenie v Beverly Hills vykonalo príkaz na prehliadku a pri razii v jej dome našlo 80 Locklockových zariadení. Dodala, že túto záležitosť skúmajú aj orgány Tennessee.

Spoločnosť TMZ v piatok informovala, že okresné ministerstvo pre deti a rodinu v L.A. vedie vyšetrovanie a deti zatiaľ zostanú v ochrannej väzbe.Elvisova dcéra uviedla, že jej elektronika nikdy nebola zaistená.

„Netuším, čo ešte môže byť na týchto zariadeniach, a obávam sa, že v týchto neanalyzovaných zariadeniach sú stále horšie snímky a dôkazy,“ uviedla v súdnych dokumentoch.

Dokumenty taktiež odhaľujú nevyriešené obvinenia zo sexuálneho zneužívania a zanedbávania vedené proti Michaelovi, za ktorého sa Lisa vydala v roku 2006.

V júni 2016 Lisa citovala „neprekonateľné rozdiely“ ako jej dôvod pri podaní žiadosti o rozvod s Michaelom.

V tom čase zdroj pre Daily Mail uviedol, že Lisa tvrdila, že jej manžel sa choval „urážlivo“, a obával sa, že „využil“ jej bohatstvo, ktoré podľa odhadov CelebrityNetWorth.com predstavuje zhruba 300 miliónov dolárov.

Tiež sa obávala, že jej bývalý je „nebezpečný otec“ a mali by byť predmetom iba sledovaných návštev s ich dievčatami, Finley a Harper.

„Prvoradým dôvodom rozvodu je finančné zneužívanie, Michael v posledných rokoch využil bohatstvo svojej manželky a to zaťažilo ich manželstvo,“ tvrdí zdroj. Tvrdila, že je takmer na mizine a jej šťastie je preč.

Po podaní žiadosti o rozvod TMZ uviedla, že jej právnici vykonávajú finančný audit, aby „určili, kam smerovali všetky peniaze počas ich manželstva“.