Čestná slúžka mala biele!

Jeff Kravitz / FilmMagic pre HBO

Maisie Williams, ktorá tento víkend slúžila ako jedna z dvoch čestných slúžok na svadbe Joea Jonasa a Sophie Turnerovej, zdieľala fotografiu z 30. júna zo skúšobnej večere v piatok 28. júna.

„Biela párty pre nevestu a ženícha,“ popísala Williamsová fotku z Instagramu, na ktorej je aj jej priateľ, Reuben Selby. Každý hosť mal na piatkovom večernom podujatí, ktoré sa konalo v michelinskej La Mirande v Avignone v Provensálsku, bielu farbu, zatiaľ čo Jonas a Turner, ktorí sa vzali v máji oficiálne v Las Vegas bezprostredne po udeľovaní hudobných cien Billboard Music Awards, mali červenú farbu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

biela párty pre nevestu a ženícha

Príspevok zdieľaný používateľom Maisie Williams (@maisie_williams) 30. júna 2019 o 3:53 PDTWilliams a Turner si zahrali sestry na filme „Hra o tróny“ a rýchlo sa stali najlepšími priateľmi. Títo dvaja majú dokonca zodpovedajúce tetovania, ktoré si pripomínajú deň, keď boli obe obsadené v šou HBO.

Williamsová potvrdila, že bola požiadaná o svadbu počas rozhovoru pre Radio Times z januára 2018. „Už som to pochopil!“ povedala na otázku, či sa uchádza o rolu na svadbe. „Je to veľmi vzrušujúce. Je to však trochu bizarné, “dodala.

„Maisie mi bola v priebehu rokov najúžasnejším priateľom,“ uviedol Turner, ktorý sa s Jonasom zasnúbil v októbri 2017, v rozhovore pre Časopis Psychológie . „Vyrastali sme spolu na„ hre o tróny “a zdieľali sme toľko vecí a hovorili o všetkom.“