Stúpajúca filmová hviezda, Margot Robbie , nedávno odhalila, ako ona a jej tím „Suicide Squad“, Cara delevingne , Raz sa pokúsil vytiahnuť žart z telefónu na nič iné ako Princ Harry .

Matt Winkelmeyer / Getty Images

„Cara pozná Harryho a počas toho, ako sme natáčali Jednotku samovrahov, bola ako,„ zavolajme mu žart, “povedala herečka v nedeľu pre The Sun.

27-ročného Robbieho však potom povzbudil Delevingne, ktorý svoje číslice odovzdal na sade ešte v roku 2016.„Povedala som:„ Nemôžeme žartovať, “ale aj tak sme to urobili - a bol s tým taký v pohode,“ vysvetlila a dodala: “ Princ Harry je tak pekné - Anglicko má doslova najlepšiu kráľovskú hodnosť na svete. “

Fame Flynet

Hviezda „Vlka z Wall Street“ hovorila v januári s austrálskou rozhlasovou šou „Kyle & Jackie O“ o blížiacom sa manželstve s Megan Markle.

Keď sa priateľka Jackie opýtala Robbieho, austrálskeho rodáka, či je kamarátkou s Harrym, ostýchavo odpovedala: „Nehovorila by som, že sme si blízki ... Vidíme sa tu alebo tam na párty tak často, ale nie s blízkymi priateľmi,“

Duch sa potom pýtal, či bude hviezda „Ja, Tonya“ pozvaná na kráľovskú svadbu, na čo Robbie trval: „Nie, určite nie tak blízko!“

Cez People / Instagram

Existuje slávna fotografia Robbieho spolu s Harrym, Suki Waterhouse, Cara delevingne a Sienna Miller na londýnskej párty v roku 2015, a potom Robbie neskôr prezradil E! Správy o tom, že si s Harrym skutočne vymenili čísla, a že text bol „dosť rýchly“.

Kráľovské fámy stranou, Margotina kariéra sa odvtedy rozbehla s nomináciou na Oscara za najlepšiu herečku za film „Ja, Tonya“ a postaví sa proti veľkým talentom, ako sú Sally Hawkins („Shape Of Water“), Frances McDormand („Tri billboardy mimo prílivu“) '), Meryl Streep (ďalej len „The Post“) a Saoirse Ronan („Ladybird“).

Neón