Mary Elizabeth Winstead sa viac ako dva roky po rozchode s manželom - a romantickým vzťahom s jej hereckou hviezdou „Fargo“ Ewanom McGregorom - otvára o svojom rozvode.

Rich Polk / Getty Images pre IMDb

V novom rozhovore s Glamour UK ktorú urobila so svojimi hviezdami pri propagácii nového filmu „Birds of Prey (a fantastická emancipácia jedného Harley Quinna)“, Mary - ktorá vo filme hrá Huntress - prezradila, aké to bolo začať odznova po ukončení manželstva spisovateľke a režisérke Riley Stearns. Vzali sa v roku 2010 a rozišli sa v máji 2017, keď mala 32 rokov.

„Pred pár rokmi som sa rozviedla, čo bola pre mňa strašidelná a šialená vec, pretože som bola s tou istou osobou od mojich 18 rokov, a to som vedela,“ povedala Mary Glamour UK.

nicholas hoult hra o tróny

„Celých 20 rokov som sa veľmi snažil udržať seba samého, pretože ďalšia vec, ktorú som počul, ako som veľa dorastal, bolo povedanie ľudí:„ Si tak skvelý, nikdy sa nemeň. “ Môžete si to vziať k srdcu nesprávnym spôsobom a pokúsiť sa zabrániť tomu, aby príliš rástli, pretože nevieš, čo je na druhej strane, “vysvetlila.

Donato Sardella / Getty Images pre časopis W Magazine

„Takže som ako nový v dospelosti začala po prvýkrát v živote [po mojom rozvode],“ dodala. „Pre mňa to bol veľký bod obratu, byť v poriadku so zmenami, prijať túto zmenu je dobrá vec a že je v poriadku nevedieť, kam vás táto zmena zavedie.“Jedno miesto jej to trvalo? Do románku s Ewanom, čo vyvolalo špekulácie, že svoju manželku podviedol o 22 rokov. Mary sa v príbehu Glamour UK nevenovala Ewanovi ani ich vzťahu, ale pozadie je dobre zdokumentované: Po tom, čo boli v októbri 2017 zverejnené fotografie, na ktorých sa Ewan a Mary bozkávajú v londýnskej kaviarni, magazín People uviedol, že herec mal potichu oddelené od Evy Mavrakis , matka jeho štyroch detí, v máji 2017 - v tom istom mesiaci Mary a Riley potvrdili svoje vlastné rozdelenie.

Podľa správy z novembra 2017 v Slnko , povedal herec v máji gréckej Eve, grécko-francúzskej produkčnej návrhárke bol zamilovaný do svojej hviezdy „trvali však na tom, aby sa nič nestalo,“ informovali noviny.

Richard Shotwell / Variety / REX / Shutterstock

Mary pre Glamour UK povedala, že zrazu bola nezávislosť po rozchode s dlhoročnou láskou Riley „absolútne“ vystrašená. „Aj to bola veľká vec pre mňa, pretože v detstve som mala mamu, ktorá tam bola vždy a starala sa o všetko. Takže dostať sa do bodu, keď nemám na to, aby som sa musel starať o veci, bolo skutočne posilňujúce a dôležité, “vysvetlila.

Keď sa Mary a Riley rozišli, obaja sa vybrali na Instagram, aby sa podelili o túto novinku. „Sedím tu so svojím najlepším priateľom, ktorého milujem z celého srdca. Strávili sme svoje životy spolu a každý deň to bolo plné radosti a tepla. Rozhodli sme sa vykročiť z manželstva, ale po všetky dni zostaneme najlepšími priateľmi a spolupracovníkmi. Stále jazdíme alebo zomierame, len teraz iným spôsobom. Milujem ťa vždy, Riley, “Mary popísala fotografiu, na ktorej bozkáva Riley na líce, ako uvádza Ľudia vtedajší časopis.

Lester Cohen / WireImage

O snímku sa podelil aj 30-ročný Riley, ktorý svoj príspevok označil titulkom: „Práve sme vytvorili túto fotografiu. Mary som sa stretol pred 15 rokmi a odvtedy sme si navzájom najdôležitejšími v živote. Tieto životy boli plné všetkých možných emócií, ktoré sme si mohli predstaviť. Život je však nepredvídateľný. Aj keď budeme stále vo svojich životoch, nebudeme už žiť spolu. Stále sa veľmi ľúbime, ale sme rôzni ľudia s rôznymi cestami a rôznymi budúcnosťami. Už sa neviem dočkať, kedy skončíme obaja. Vždy ťa budem milovať, Mary. “