Michael B. Jordan nikdy nezabudne.Počas propagácie svojho najnovšieho filmu „Creed 3“ sa herec a režisér zhováral s Lore'lom, moderátorom „The Morning Hustle Show“, ktorý bol náhodou spolužiakmi s Michaelom na strednej škole.

John Angelillo/UPI/Shutterstock

Vo virálnom rozhovore začne Lore'l rozprávaním o ich spoločnej histórii, ale preruší ho Michael.

'Bol som banálne dieťa, však?' vyslovil.

Lore'l sa to snažil zahrať a povedal: 'To som nepovedal! Určite ma nesprávne citovali!'Michael však pevne stál a povedal: 'Čo sa deje? Počul som to. Čo sa deje? Čo sa deje?' Jeho reč tela smerom k Lore'lovi pôsobila veľmi vecne.

Napätie medzi týmito dvoma pochádza z komentárov Lore'l 2021 o hercovi v 'Vyzliekacej miestnosti'. V dva roky starom rozhovore moderátorka „Vyzliekacej miestnosti“, nie Lore'l, nazval herca „pekným banálnym chlapom“. Lore'l však v téme pokračoval a priznal sa, že na strednej škole si z Michaela často „robil srandu“.

'Celý čas sme ho dráždili, pretože sa volal Michael Jordan. Začnime tam a nebol to žiadny Michael Jordan,' povedala s odkazom na hráča NBA. 'A tiež by prišiel do školy s prestrelenou hlavou. Bývali sme v Newarku, to je kapucňa. Robili sme si z neho srandu ako: 'Čo urobíš so svojou hlúpou strelou do hlavy!?' A teraz sa naňho pozri!'

Anthony Harvey/Shutterstock

Video z nového rozhovoru – ktoré skončilo Lore'lovým výrokom „Už nie si otrepaný“ – bolo zdieľané na sociálnych médiách stokrát a verš z Twitteru jednoznačne stojí na strane Michaela.

„Keď si na strednej škole z niekoho urobíte žarty, musíte s ním urobiť rozhovor na červenom koberci jeho filmu. Michael B. Jordan určite nezabúda, že Lore'l bol jedným z ľudí, ktorí si z neho robili srandu. v ten deň,“ povedal jeden z užívateľov sociálnych médií.

„Môžete povedať, že si ju pamätá vo VEĽMI inom svetle, než ako sa videla ona sama,“ povedala ďalšia osoba. Tretí dodal: 'Tirani si nepamätajú, akí boli zlí, šikanovaní si to určite pamätá.'